Mi Band akıllı saat alınır mı?

Spor yapmıyorsanız veya telefonla bilgisayarla yoğun çalışmıyorsanız çok gerek yok. Bende 5 var kendimden biliyorum.

@LOTR Manyağı iyi ama kim kullanıyor bu özellikleri çoğu kişi koluna takmaya alıyor ne öyle saatten mesaj geliyor bakıyorsun falan küçücük ekranı var akıllı saat olsa ekran biraz büyük olsa tamam derdim.
Kim kullanıyor mu? Zaten akıllı bilekliğin olayı o özellikler. Benim çok işime yarıyor açıkçası.

@LOTR Manyağı iyi ama kim kullanıyor bu özellikleri çoğu kişi koluna takmaya alıyor ne öyle saatten mesaj geliyor bakıyorsun falan küçücük ekranı var akıllı saat olsa ekran biraz büyük olsa tamam derdim.
Değerli hocam eğer ben kullanmıyorum benim işime yaramıyor deseydiniz saygı duyardım bu sizin fikriniz. Ama siz genelleme yapıp ürünün kullanışsız olduğunu işe yaramadığını söylüyorsunuz. Dikkat ettiyseniz ben kendi kullanımlarımdan sonra olumlu gördüğüm yanlarını yazdım konu sahibine fayda sağlaması açısından. Siz hala çoğu kişi bu özellikleri kullanmıyor diye başkalarının adına konuşuyorsunuz. Olayın yanlış olduğu kısım burası.

Yeni konular

Geri
Yukarı