Mi Note 10 Lite satıp yenilenmiş iPhone 6S almak mantıklı mı?

user00ssx

Decapat
Yer
Ankara
Merhaba. Sorum şu şekilde. Elimde Mi Note 10 Lite cihazı var. Yarın bir aksilik olmaz ise cihazı satıp yerine yenilenmiş iPhone 6S alacağım. Telefonu satmamdaki sebeplerden birisi kavisli ekran diğeri ise eski iPhone kullanıcısı olmam. Bu işlemi yapmak bana mantıklı geliyor ama sizlerinde düşüncelerini merak ediyorum. Şimdiden düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkürler.
(Yenilenmiş iPhone 6S fiyatı 2400 TL)

Merhaba. Sorum şu şekilde. Elimde Mi Note 10 Lite cihazı var. Yarın bir aksilik olmaz ise cihazı satıp yerine yenilenmiş iPhone 6S alacağım. Telefonu satmamdaki sebeplerden birisi kavisli ekran diğeri ise eski iPhone kullanıcısı olmam. Bu işlemi yapmak bana mantıklı geliyor ama sizlerinde düşüncelerini merak ediyorum. Şimdiden düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkürler.
4 ay önce easycepten 6s aldım 1 hafta olmadan ekran yanığı oldu mükemmel almıştı bide sonra çok iyi 7 plus aldım batarya çöp oldu hocam bütçenizi 5000e çıkarıp sıfır androidlere bakmanız mantıklı olcaktır bence elinizdeki cihaz gayette iyi cihaz illa iphne ise derdiniz hata yaparsınız bende aynısını yaptım 7 plus işinizi görecektir

Merhaba. Sorum şu şekilde. Elimde mi Note 10 Lite cihazı var. Yarın bir aksilik olmaz ise cihazı satıp yerine yenilenmiş iPhone 6S alacağım. Telefonu satmamdaki sebeplerden birisi kavisli ekran diğeri ise eski iPhone kullanıcısı olmam. Bu işlemi yapmak bana mantıklı geliyor ama sizlerin de düşüncelerini merak ediyorum. Şimdiden düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkürler.

Yenilenmiş cihaz alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı