Mi Note 3'ten iPhone 6S'e geçilir mi?

Hava değil lakin yanlış söylemişim, Plus modelleri diyecektim, 6S Plus, 7 Plus, 8 Plus şeklinde.

Ama kararımı verdim 8 Plus alacağım, kendimede aldım bugün 👍

8 Plus SE2020 ile aynı telefon bence SE2020'nin Plus modeli gibi yani SE2020 ne kadar bitti ise 8 Plus'ta o kadar bitti.

Kaldı ki bir telefonun tamamen bitmesi uygulama güncellemesi bitmesi ile son bulur diye düşünüyorum mesela en basitinden WhatsApp Instagram açmayan desteği kaybetmiş telefon bitmiştir.
Hocam Apple olaya pek öyle bakmıyor. SE2020 daha sonradan çıkmış bir telefon. Yani daha uzun süre güncelleme alacak muhtemelen. 8Plus'ı bilmiyorum ama iPhone 7'lere bazı uygulamalar yüklenemiyor şuan.

Hocam Apple olaya pek öyle bakmıyor. SE2020 daha sonradan çıkmış bir telefon. Yani daha uzun süre güncelleme alacak muhtemelen. 8Plus'ı bilmiyorum ama iPhone 7'lere bazı uygulamalar yüklenemiyor şu an.

7 bile iptal olmaya başladı o zaman, bildiğim kadarıyla 8 şu an iOS 16 da ki daha 18 çıkmadı sanırım, nereden baksan 2 sene var.

X ve öncesi güncelleme almıyor artık. 11'lere de yakında kesilir muhtemelen güncellemeler.

X ve öncesi güncelleme almıyor artık. 11'lere de yakında kesilir muhtemelen güncellemeler.

Şöyle diyeyim 8 Plus tam istediğim süre kadar götürecek beni sonrasında zaten SE4 alırım SE4 çıkana kadar benim borç tamamen bitiyor.

Bende alayım diye tutturmadım ama acil şekilde IOS'a geçmek istedim bu yüzden sebep aldım.

Geri
Yukarı