Mi TV stick fiyatına değer mi?

maraushi

Hectopat
Makaleler
18
Selam, küçük kardeşim için alıyorum. Televizyonda YouTube, Netflix vb var ama Play Store yok kendi uygulama mağazası var. Burada da sadece geliştiricilerin eklediği uygulamalar var. Ben Play Store üzerinden YouTube kids yüklemek istiyorum. Belki Disney+ gibi şeyler için de kullanırım. Sizce 700₺ fiyatına değer mi veya aynı işe yarayan bir alternatif var mı?

Ben aldım 630 TL'ye. Bence indirim bekleyip almak mantıklı yada 2. el uygun fiyata bulabilirseniz. Cihaz video izlerken kasmıyor ama uygulama açılışları falan seri değil.

Selam, küçük kardeşim için alıyorum. Televizyonda YouTube, Netflix vb var ama Play Store yok kendi uygulama mağazası var. Burada da sadece geliştiricilerin eklediği uygulamalar var. Ben Play Store üzerinden YouTube kids yüklemek istiyorum. Belki Disney+ gibi şeyler için de kullanırım. Sizce 700₺ fiyatına değer mi veya aynı işe yarayan bir alternatif var mı?
Hocam Mi Box S almanız daha mantıklı. Hem daha güçlü hem de USB girişi mevcut. Klavye, fare gibi dış donanımları bağlayabilirsiniz.

Kullanmış birisi olarak bu fiyata Amazon fire stick 4K cihazı varken bence kesinlikle Mi Stick alınmaz. 1 GB RAM'den dolayı menü performansı dahi kötü bir cihaz. Kullanırken çok sinir bozucu oluyordu. Bence bu attığım cihazı almaya çalışın. Fiyat farkından daha büyük performans farkı var aralarında. https://www.hepsiburada.com/amazon-...B?magaza=Techstorm&url_src=and-product-detail
Hocam genellikle 4 yaşında çocuk kullanacak pek gerek yok gibi.

Hocam Mi Box S almanız daha mantıklı. Hem daha güçlü hem de USB girişi mevcut. Klavye, fare gibi dış donanımları bağlayabilirsiniz.
Daha pahalı maalesef 600₺ bütçem var 2.el alabilirim acnak.

Mi Box s veya TV stick alacağım, kardeşim okuma yazma bilmiyor aramak istediği şeyler i Türkçe ses dinleme ile söyleyebilir ve bu iyi olur sanırım. Daha taşınabilir ve daha iyi sürekli dışarı çıkıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı