Michelin vs Continental

Lootto

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Clio 5 aracim var lastik degistirme zamanim geldi, condinental premium contact 6 ile michelin primacy 4 arasında kaldım. Michelin konfor da onde testlere gore condinental ise islak zeminde bayağı bayağı iyi sonuclar cikarmis, Sizce hangisi?

Lastik Ölçüleri: 185 65 R15

Kendi üstündeki lastiklerin yenisinden neden devam etmiyorsunuz? Turanza geliyordu sanırım. Gayet güzel bir lastiktir.
Merhaba, 2020 model premium contact 6 var uzerinde yol tutusundan frenlemesinden cok memnunum fakat biraz sert. Sonraki senelerde ben de turanza geliyor diye biliyorum.

Her türlü lastiği test etmiş biri olarak söylüyorum michelin gibisi yok.
Cogu kisi michelin diyor ama islak zemin ile alakali bazi olumsuz yorumlari kafami karistiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her türlü lastiği test etmiş biri olarak söylüyorum michelin gibisi yok.
Goodyear hakkinda ne dusunursunuz? Sanirim bir tane guzel lastigi var baya fakat janti yukseltmem gerekiyor r15 icin yok.

Bende 2021 Kasım çıkışlısı vardı. O yüzden Turanza zannettim. Güzel lastiktir Turanza. Düşünebilirsiniz.
Bakacagim tesekkur ederim bilgi icin

Falken Ziex ZE310 Ecorun 185/65R15 88H

Tesekkurler, bunlari da bir arastirayim.

Hocam buradan tercihinizi seçip tier listesini görebilirsiniz.
Sitenin de yardimi dokundu tesekkurler hala biraz kararsizim ama michelin primacy 4 icin islak zeminde kayiyor diyenler var ama garip gelen bir michelin lastiginin abartilacak kadar kayacagini dusunmuyorum.

Geri
Yukarı