Microsoft 365 aboneliği yüzünden kartımı kaldıramıyorum

mworty

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Microsoft 365 1 aylık deneme sonrası yıllık üyelik için para çekmeye çalışıyor fakat çekemiyor çünkü para yok. Kısır döngüye girdi. Kartımı kaldıramıyorum. Nasıl kaldırabilirim?

Benim denemem bitti. 1 yıllık üyelik gözüküyor ancak para çekemediği için kaldı böyle
1605028982545.png

Karşımdaki manzara bu.

Bir süre sonra Microsoft, aboneliğin ücretini alamadığı için aboneliği iptal etti. Ne şanslıyım ki aboneliğin kayıtlı olduğu kartta para yoktu.
Bugün ₺542,37 artı geçerli vergiler tutarında tahsilat yapacağız.
1.01.2021 tarihinden itibaren her yıl ₺542,37 artı geçerli vergiler tahsil edilecektir.

Bende böyle diyor. İnşallah bende de iptal olur yakın bir zamanda. İptal edilmesi için ödemenin yapılması gerektiği söyleniyor ve ben de bu yüzden korktum. Umarım adresimin de Microsoft da kayıtlı olmasıyla birlikte bana ceza gelmez ve iptal olur.

Bugün ₺542,37 artı geçerli vergiler tutarında tahsilat yapacağız.
1.01.2021 tarihinden itibaren her yıl ₺542,37 artı geçerli vergiler tahsil edilecektir.

Bende böyle diyor. İnşallah bende de iptal olur yakın bir zamanda. İptal edilmesi için ödemenin yapılması gerektiği söyleniyor ve ben de bu yüzden korktum. Umarım adresimin de Microsoft da kayıtlı olmasıyla birlikte bana ceza gelmez ve iptal olur.
Her ihtimale karşı bence konu açın. Bilen arkadaşlar yardımcı olmaya çalışır. Az buz bir miktar değil sonuçta. Eğer hesabınıza herhangi bir kart kayıtlı ise para çekmeye çalışacaktır. Bende kayıtlı kartta para olmayınca da en sonunda iptal ettiler.

Geri
Yukarı