Microsoft GamePass aboneliğimi iptal edemiyorum

Atakan D.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yaklaşık 2.5 ay önce GamePass'e 3 aylık indirimli fiyatı ile abone oldum. Şimdi aboneliği sonlandırmak istediğimde aboneliği iptal etme seçeneğini tıklıyorum. Pencerede "
Bundan sonra PC için Xbox Game Pass (Beta) aboneliğinizi ücretlendirmek için Visa ****** kullanacağız. ₺86,99 tutarındaki sonraki ödeme 08.05.2020 tarihinde olacaktır.
" yazısı geliyor. Ayrıca e-posta da yinelenen ödeme şeklinde ayarlandı diye mesaj geliyor.

Aboneliği iptal et butonuna tıklıyorum. Bana 8 Mayıs'ta erişimin biteceğini söylüyor. Fakat hemen ardından e posta geliyor ve yinelenen ödemeye sahip olacak şekilde ayarlandı diyor.

Ekran Alıntısı.JPG

Burada "Aboneliklere geri dön" butonuna tıklıyorum. Sanırım 6. kere deneyişim oldu şuan "yinelenecek" e postası gelmedi. Tekarar abonelikler kısmına geldiğimde son kullanma tarihinin 7.05.2020 olduğunu görüyorum. Şimdi de yinelenen ödeme devre dışı yazını görünce rahatladım. Artık kayıtlı banka kartından ücret tahsil edemezler değil mi? Çünkü bayağı bir uğraştırdı bu süreç. Yoksa 86 TL çekilecekti hesaptan. Microsoft ile iletişime geçmeyi denemedim fakat sağlıklı bir iletişim olur mu bilmiyorum.
Garanti olsun diye ödeme yöntemini de (kart) kaldırdım. Herhalde çekemezler parayı. :D

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı