Çözüldü Microsoft 365, Windows 11'de çalışıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CENGOMEN

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
8 GB DDR4
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
10. nesil Intel Core i5 10300H
Üniversite öğrencisi olduğum için Microsoft 365 uygulamalarını ücretsiz olarak kullanabiliyorum. Şu anda sistemimde Windows 10 var. Windows 11'e geçildiğinde bazı uygulamalar ve hizmetler çalışmayacak. Buna Microsoft 365 de dahil mi? Windows 11 sürümüne geçmek istiyorum lakin Microsoft Store education gibi hizmetler pasif hale gelecek. Bu Microsoft 365 için de geçerli olacak mı?

Technopat forum kullanıcılarına saygılarımla...

Çözüm
Microsoft 365 bildiğim kadarı ile sorunsuz çalışıyor. Windows 11`de çalışmayan uygulama nadir zaten. 10 ne ise 11 de o. Sadece kabuğu farklı şimdilik.
Üniversite öğrencisi olduğum için Microsoft 365 uygulamalarını ücretsiz olarak kullanabiliyorum. Şu anda sistemimde Windows 10 var. Windows 11'e geçildiğinde bazı uygulamalar ve hizmetler çalışmayacak. Buna Microsoft 365 de dahil mi? Windows 11 sürümüne geçmek istiyorum lakin Microsoft Store education gibi hizmetler pasif hale gelecek. Bu Microsoft 365 için de geçerli olacak mı?

Technopat forum kullanıcılarına saygılarımla...
Uygulamaları masaüstü uygulaması olarak kullanabiliyor musun, yoksa sadece 365 programından web tabanlı olarak mı kullanıyorsun? Bizim üniversite masaüstü indirmemize izin vermiyor. O yüzden deneme üyeliği olarak 365 aldım oradan masaüstü uygulamaları indirdim.

Uygulamaları masaüstü uygulaması olarak kullanabiliyor musun, yoksa sadece 365 programından web tabanlı olarak mı kullanıyorsun? Bizim üniversite masaüstü indirmemize izin vermiyor. O yüzden deneme üyeliği olarak 365 aldım oradan masaüstü uygulamaları indirdim.

Uygulamaları ayrı ayrı da kullanabiliyorum direkt 365 Office uygulamasından web tabanlı da kullanabiliyorum. Senin üniversite hangisi.

Geri
Yukarı