Rehber Microsoft DreamSpark Kayıt, Kullanım ve Lisans Alma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha dosyanın indirmesini tamamlamamışsın ki .ISO dosyasına dönüşsün.

Ekran Görüntüsü (208).png

@SypeR indirmede hata alıyorum yardım edebilir misin? Diskten kaynaklı olabilir mi?
Wins.png

Tec.png

@zencicik İndirdiğin dosyayı sil ve daha sonra indirme konumunu değiştir. Ardından Secure Download Manager'i kapat ve ISO dosyasını içeren SDX ile tekrardan çalıştır. Akabinde yerini değiştirdiğin lokasyona indirmek üzere indirme işlemini başlat. Dosya inerken hiçbir şekilde ağ bağlantısı kesilmesin ve hard diskte en az 10GB'lık boş alan bulunsun. Hatta dosya inerken bilgisayarda hiçbir işlem yapma ve uyku moduna geçmeyi güç seçenekleri altından kapat.

Bu işlemlerden sonra inen dosya geçiçi .SDC yerine kalıcı .ISO formatına bırakacak. Eğer yine inmiyorsa başka bir bilgisayar üzerinden farklı bir ağ bağlantısı (misal internet kafeler) ile indir.

Buradan indirdiğimiz Windows 8.1'i USB ile kurulum için hazırlayabiliyor muyuz? Yani rehberde ISO dosyası olarak USB'ye yazılıyor. Buradan indirdiğimizde ISO uzantılı olarak mı iniyor Windows?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan indirdiğimiz Windows 8.1'i USB ile kurulum için hazırlayabiliyor muyuz? Yani rehberde ISO dosyası olarak USB'ye yazılıyor. Buradan indirdiğimizde ISO uzantılı olarak mı iniyor Windows?
Hiç videoyu izledin mi? Hadi onu da geçtim konuyu zerre okuma tenezzül ettin mi? Bunu da hadi geçeyim, Windows'u ISO olarak edinmeden nasıl sıfır kurulum yapmayı planlıyorsun?

@SypeR Bende key kısmı sönük. Basılmıyor yani. Neden acaba.

Çözüldü: Uzun süre açık kaldığından çıkış yapmış hesabımdan. Kusura bakmayın.

Sevgili SypeR
Bu Dreamspark kullanım süresi var mıdır? Bize vermiş olduğu key sınırsız kullanım mı yoksa belli bir süresi var mı?

Merhabalar,
Keylerin bir kullanım süresi var mı yukarıda arkadaş da yazmış ama 1 hafta içinde kullanılmayan key bloke olur mevzusu doğru mu?

Sevgili SypeR
Bu Dreamspark kullanım süresi var mıdır? Bize vermiş olduğu key sınırsız kullanım mı yoksa belli bir süresi var mı?
Merhabalar,
Keylerin bir kullanım süresi var mı yukarıda arkadaş da yazmış ama 1 hafta içinde kullanılmayan key bloke olur mevzusu doğru mu?
Keylerin kullanım özellikleri tamamen kutulu olarak edindiğiniz BOX sürümlerle aynı haklara sahiptir. Yani bir key kaç kere kullanımdan sonra bloke yer vb. tüm konuları BOX olarak edindiğiniz keylerle aynıdır, bir fark yoktur.

Ek olarak keylerin sınırlı bir aktivasyon süresi mevcut değil. Elimde kaç ay öncesinden aldığım keyleri aktive ederken gram sıkıntı yaşamadım.

@SypeR Ben Dreamspark'a giriş yapmama rağmen Download bölümü silik ve tıklanılmıyor. "Get Verified"e tıklayınca da "Belge sağlayabilirim" vs. olan kanıtlama bölümü çıkıyor. Acaba sorun ne?

Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı