Çözüldü Microsoft Edge, Chrome tasarımı gibi nasıl sade yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Adam_88

Hectopat
Makaleler
3
Hızlı diye Microsoft Edge'e geçtim ama bir konumda demiştim ben bu Edge'in tasarımını kendisini hiç sevmiyorum ama hızlı diye geçtik işte. Ben bunun tasarımını Chrome gibi nasıl sade yapabilirim?

Çözüm
@Adam_88
Giriş ekranındaki video arka plan benim çok hoşuma gidiyordu. :D Güzel aslında bayağı. Kapatmak için ana sayfada sağ üstten ayarlar çarkına basıp odaklı yapabilirsin. Bu da çok sade olur dersen özel kısmından günün resmini seçip alttan içerikleri de kapatabilirsin. Şöyle bir ekran oluşur.

1643460070004.png

1643460155950.png

Böyle daha güzel bence. :D

1643460180879.png

Mesela Edge'de dikkatimi dağıtacak N11 Facebook gibi butonlar ama Chrome'da ise sadece Google logosu ve siyah bir arka plan var.
O çark kısmından özel ay arlarını yapabilirsin. Hızlı bağlantıları da kapatabilirsin.
@Adam_88
Giriş ekranındaki video arka plan benim çok hoşuma gidiyordu. :D Güzel aslında bayağı. Kapatmak için ana sayfada sağ üstten ayarlar çarkına basıp odaklı yapabilirsin. Bu da çok sade olur dersen özel kısmından günün resmini seçip alttan içerikleri de kapatabilirsin. Şöyle bir ekran oluşur.

1643460070004.png

1643460155950.png

Böyle daha güzel bence. :D

1643460180879.png

Mesela Edge'de dikkatimi dağıtacak N11 Facebook gibi butonlar ama Chrome'da ise sadece Google logosu ve siyah bir arka plan var.
O çark kısmından özel ay arlarını yapabilirsin. Hızlı bağlantıları da kapatabilirsin.

Çözüm

Geri
Yukarı