Microsoft Edge silinmiyor

caga_89

Kilopat
Merhaba.

Bu uygulamayı bilgisayarımda istemiyorum.
İnternetten yollar araştırdım.
Hiçbir şekilde silemiyorum.
Kodlar denedim olmadı. Kaldırma programı Edge'i hiç görmüyor bile.
Silmeyi başaran var mı?

Ben sana silmeni önermem, ama yine de silmek istiyorsan IObit unistaller programını kullanabilirsin.

Hocam bari bile bile yapmayın şunu.
Sakın iObit firmasının herhangi bir ürününü kullanmayın.
Android için ne durumda Edge?

Android için de çok güzel bir tarayıcı.

Bu uygulamayı birçok konuda paylaşmıştım. IObit virüslü bir dosya mıdır?

Bilmiyorum,
ASC yüklemem sonucu şu an laptop fanım düzgün çalışmıyor. Laptop, tarayıcıları açarken 3-4 dakika donuyor. Sildiğim halde sorunlar çözülmedi.

Sanırım bilgisayara özel olması gereken dosyaları, kendi tasarladıkları ideal bir sisteme dönüştürmeye çalışıyorlar. Bu da yazılımsal ve donanımsal sorunlara neden oluyor.

Bu uygulamayı birçok konuda paylaşmıştım. IObit virüslü bir dosya mıdır?

Attığım konuya bakarsanız anlarsınız ve IObit her türlü zararlı bir program.
IObit virüslü bir dosya mıdır?

Virüs: Kaspersky Malwarebytes ve Kaspersky rescue disk ile silinir.
IObit: Zararları geçmesi için format atılması gerekir.

Bilmiyorum,
Asc yüklemem sonucu şu an laptop fanım düzgün çalışmıyor. Laptop, tarayıcıları açarken 3-4 dakika donuyor. Sildiğim halde sorunlar çözülmedi.

Sanırım bilgisayara özel olması gereken dosyaları, kendi tasarladıkları ideal bir sisteme dönüştürmeye çalışıyorlar. Bu da yazılımsal ve donanımsal sorunlara neden oluyor.

Bende neden internette bağlantınız özel değil diyor diyordum. Yazılımı sildim ama hala internete giremedim. Format atmak zorunda kaldım bilgisayara.

Bende neden internette bağlantınız özel değil diyor diyordum. Yazılımı sildim ama hala internete giremedim. Format atmak zorunda kaldım bilgisayara.

IObit'i sildikten sonra en iyisi format ama başka çözümler de var(sfc /scannow+dısm+krd ile tarama+iobit dosyalarını ve kayıt defterlerini elle silme)

Bugün Bende'de durduk yere Microsoft Edge BETA yüklendi nereden nasıl yüklendi bilmiyorum Microsoft Store'da bakıyorum orada gözükmüyor, Windows Update güncelleme geçmişine bakıyorum orada'da yok aynı durumu yaşayan var mı?

Bugün Bende'de durduk yere Microsoft Edge beta yüklendi nereden nasıl yüklendi bilmiyorum Microsoft Store'da bakıyorum orada gözükmüyor, Windows Update güncelleme geçmişine bakıyorum Orada'da yok aynı durumu yaşayan var mı?

Bende öyle bir şey yok ben temiz kurulum 20H2 ile gelen Microsoft Edge'yi kullanıyorum.

Unlocker ile çatır çatır siliniyor. 20H2 kullanıyorum ve az önce sildim.
1610828365418.png

Geri
Yukarı