Microsoft Edge silinmiyor

cille4654

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Az önce format atmıştım. Şimdi format atmışken gereksiz şeyleri sileyim dedim. Genellikle Windows'un silmeye izin vermediği şeyleri CCleaner ile siliyordum. Gene aynısını yaptım istediğim her şeyi sildim. Maalesef Edge bunların dışında kaldı. Nedense hiçbir şekilde izin vermedi. Edge ile alakalı birkaç şey daha vardı Denetim Masası kısmında. Onları da sildim ve Edge'ninde bu şekilde silineceğini umdum fakat gene olmadı. Ardından internetteki her yolu denedim ancak hiçbiri tutmadı ve silinmedi. Nasıl silebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka Edge olmazsa zaten nasıl internete giricen, silmeye izin vermemesi doğru bence.

Abi dünyada tek tarayıcı Edge mi? Çoğu kişi yer açmak için formatın ardından Edge'yi siliyor. Benim sorduğum soru herkeste çalışan yöntem neden bende patladı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu da silmeyiver Edge bir zararı yok dursa bilgisayarda. Hatta başka tarayıcı kullanacağına Edge kullan bence Windows’ta en iyi çalışan tarayıcı kaynak bakımından da öyle. Bilgisayarı hafifletmek için Edge silmeye çalışıp da gidip Chrome tarayıcı kullanacaksan yazık kafana. 🤣

Selamünaleyküm. Az önce format atmıştım. Şimdi format atmışken gereksiz şeyleri sileyim dedim. Genellikle Windows'un silmeye izin vermediği şeyleri CCleaner ile siliyordum. Gene aynısını yaptım istediğim her şeyi sildim. Maalesef Edge bunların dışında kaldı. Nedense hiçbir şekilde izin vermedi. Edge ile alakalı birkaç şey daha vardı Denetim Masası kısmında. Onları da sildim ve Edge'ninde bu şekilde silineceğini UMD'um fakat gene olmadı. Ardından internetteki her yolu denedim ancak hiçbiri tutmadı ve silinmedi. Nasıl silebilirim?

İşletim sistemi ile gelen bir program olduğundan mantıklı silinememesi ama bunun için programlar olabilir en iyisi YouTube'dan bakmak

Onu da silmeyiver Edge bir zararı yok dursa bilgisayarda. Hatta başka tarayıcı kullanacağına Edge kullan bence Windows'ta en iyi çalışan tarayıcı kaynak bakımından da öyle. Bilgisayarı hafifletmek için Edge silmeye çalışıp da gidip Chrome tarayıcı kullanacaksan yazık kafana. 🤣

Ne münasebet hocam gözüme ne hoş geliyorsa onu kullanırım zira Edge'in Chrome gibi RAM sömürmediğinin de farkındayım maksat istediğimi kullanmak ve SSD de yer açmak.

İşletim sistemi ile gelen bir program olduğundan mantıklı silinememesi ama bunun için programlar olabilir en iyisi YouTube'dan bakmak.

Baktım aslında. Hatta popüler birçok yol var ancak hepsini denediğim halde ilk defa tutmadı. Garip bir durum.

Geri
Yukarı