Microsoft Edge Tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetilir hatası

yuceXx52

Picopat
Daha fazla  
Virüs bulaşmış olabilir mi? Microsoft Edge fazla RAM tüketiyor. Bu kadar tüketmiyordu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_231.png
    Screenshot_231.png
    9,2 KB · Görüntüleme: 113
Bu olay bende de var. Kuruluşunuz tarafından yönetilir diyor. RAM kullanımı vs normal ama kurum meselesi benim de canımı sıkıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_232.png
    Screenshot_232.png
    4 KB · Görüntüleme: 93
ShutUp 10 tarzı bir yazılım ile değiştirilmeyen ayarı değiştirmiş olabilirsiniz. Bu uyarı genellikle iş sürümlerinde verebilir. İş yerleri veri toplanmasın diye, tarayıcılara özel ayarlar yaparlar.
Ben bu yazılım ile veri toplama ve çoğu ayarı kapatıyorum. Aynı uyarıyı alıyorum.

Hocam kurum veya okul maili kurdunuz mu?

Hayır hocam kurmadım
ShutUp 10 tarzı bir yazılım ile değiştirilmeyen ayarı değiştirmiş olabilirsiniz. Bu uyarı genellikle iş sürümlerinde verebilir. İş yerleri veri toplanmasın diye, tarayıcılara özel ayarlar yaparlar.
Ben bu yazılım ile veri toplama ve çoğu ayarı kapatıyorum. Aynı uyarıyı alıyorum.

Technopat'da bir makalede görmüştüm bu programı gereksiz hizmetleri kapatma diye sanırsam yanlış olmasın denemiştim yaptığım zamanda bu sorun gelmedi ya da geldi ben fark etmedim şu an anlık olarak hem Chrome'de hem de microfost egde de var

Yeni konular

Geri
Yukarı