Microsoft Edge video izlerken ses robotikleşiyor

mrcek98

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Microsoft Edge tarayıcısından video izlerken bazen birkaç saniyeliğine ses robotikleşiyor ve böyle video kasıyor gibi oluyor, ardından düzeliyor. Bu sorunun sebebi nedir acaba? Yazılımsal olabileceğini düşünerek bilgisayarı formatladım fakat sorun hala devam ediyor. Bilgi olarak sesi Philips 275E2FAE monitörden alıyorum. Onunla alakalı olabilir mi diye paylaşıyorum.

Merhaba,

Microsoft Edge tarayıcısından video izlerken bazen birkaç saniyeliğine ses robotikleşiyor ve böyle video kasıyor gibi oluyor, ardından düzeliyor. Bu sorunun sebebi nedir acaba? Yazılımsal olabileceğini düşünerek bilgisayarı formatladım fakat sorun hala devam ediyor. Bilgi olarak sesi Philips 275E2FAE monitörden alıyorum. Onunla alakalı olabilir mi diye paylaşıyorum.

Microsoft Edge tarayacısının yeni güncellemesinden dolayı bu hata sorunları oluşabiliyor genelde.

Eskiden ben de Opera GX tarayıcısını kullanıyordum fakat veri gizliliğine önem vermediğini, kullanıcı verilerini paylaştığını görmüştüm birkaç yerde ondan dolayı soğudum biraz.

O zaman Chrome normalde RAM canavarı derler Chrome'a ama bende çok iyi çalışıyor bu güne kadar sıkıntısını görmedim.

Arkadaşlar sorun hala devam ediyor, Edge'den kaynaklandığını düşünerek Opera GX denemeye karar verdim fakat aynı sorun ve YouTube'dan 360p bir video izlerken tarayıcı arka plandayken video donuyor. Bu sorunun bilgisayardaki donanımdan kaynaklanma ihtimali var mıdır?

Geri
Yukarı