Microsoft Edge vs Google Chrome CPU kullanımı

evet biliyorum sonucda cpu değerleri artması benim icin önemli
Hocam. Bilmediğiniz işlere yorum yapmayın. Biri konuya gelir, sizin verdiğiniz şu saçma infoyla kafası karışır. Zanneder ki aynı taban üzerine inşa edilmiş iki tarayıcı arasında 6 kat optimizasyon farkı var. Yanlış bilgi saçıyorsunuz.
CPU değerleri artması önemli nasıl saçma bir bakış açısı Allah aşkına?

Hocam. Bilmediğiniz işlere yorum yapmayın. Biri konuya gelir, sizin verdiğiniz şu saçma infoyla kafası karışır. Zanneder ki aynı taban üzerine inşa edilmiş iki tarayıcı arasında 6 kat optimizasyon farkı var. Yanlış bilgi saçıyorsunuz.
CPU değerleri artması önemli nasıl saçma bir bakış açısı Allah aşkına?

CPU değerleri artması nasıl önemli oluyor? Daha fazla yük biniyor bunun en basit mantık şekilde sistemini zorlıyacak bir oyun ac %90 %85 gibi kullanıldığında bilgisayarın yavaş calışır bu kadar basit ayrıca CPU değerleri artıyor siz Microsoft Edge kullanıyorsunuz diye savunma yapıyorsunuz ben burada karşılaştırma yapıyorum 2.test ise hemen hemen aynı.

ben göstermiyorum site gösteriyor kardeşim git yaz test et %75 3 cekirdekli şekilde calışıyor
Öncelikle kardeşim demezsen sevinirim. Yaptığın test düpedüz mantıksız bir test ve hâlâ inatla bunu savunmaya çalışıyorsun. Böyle tarayıcı testi mi yapılır. Tarayıcı testinde şartlar aynı olur. Tarayıcıların tek tek test edilmesi gerekir. Aynı anda değil!!! Madem bilmiyorsun biliyormuşsun gibi davranma. Yüzde 5 nerede yüzde 35 nerede? Nasıl kavrayamıyorsun hâlâ.
CPU değerleri artması nasıl önemli oluyor? Daha fazla yük biniyor bunun en basit mantık şekilde sistemini zorlıyacak bir oyun ac %90 %85 gibi kullanıldığında bilgisayarın yavaş calışır bu kadar basit ayrıca CPU değerleri artıyor siz Microsoft Edge kullanıyorsunuz diye savunma yapıyorsunuz ben burada karşılaştırma yapıyorum 2.test ise hemen hemen aynı.
Ayrıca 2 test arasında bu kadar farklılık olmaz. Testin doğru olmadığı daha buradan belli.

Öncelikle kardeşim demezsen sevinirim. Yaptığın test düpedüz mantıksız bir test ve hâlâ inatla bunu savunmaya çalışıyorsun. Böyle tarayıcı testi mi yapılır? Tarayıcı testinde şartlar aynı olur. Tarayıcıların tek tek test edilmesi gerekir. Aynı anda değil! Madem bilmiyorsun biliyormuşsun gibi davranma. Yüzde 5 nerede yüzde 35 nerede? Nasıl kavrayamıyorsun hâlâ.

Cpux yazarak test edersin tek tek test ettim ayrıca ama nasıl SS cekiyeceğimi bilemediğim için yazacaktım ama yazarsam kanıtı nerede filan denileceği için yapmadım.

Her zaman Edge.
İlk çıktığından beri (2015) kullanıyorum.
Ancak Windows'da güzel, Android'de ise Brave.

1.PNG

1638018219638.png

Cpux yazarak test edersin tek tek test ettim ayrıca ama nasıl SS cekiyeceğimi bilemediğim için yazacaktım ama yazarsam kanıtı nerede filan denileceği için yapmadım.
Yahu Stress test ile browser test edilmez diyorum hala diyor ki "Sen edge gullanıyon diye savunuyon.". Aga kafan mı iyi senin?

Yeni konular

Geri
Yukarı