Microsoft Edge vs Google Chrome CPU kullanımı

Aynen kanka en haklı sensin. Chrome the best, Edge the worst. We know nothing. GO ahead and spread your lies.

Aziz Nesin'in senin gibilerle ilgili bir şiiri var. "bir değil iki". Bir araştırıp son kıtasını oku bakalım.

Sen anlamak istemiyorsun bu bir karşılaştırma ve herkesin bilgisayarında farklılık olabilir hangisi düşük CPU kullanıyorsa kullan bende bu cıktı ve yaptım en iyi Google demedim.

Bunu yazan ben değilim sevgili konu sahibi.
Daha açtığın konudan haberin yok.
Aga sal. Bilmediği şeyi, bildiğini zanneden birine, bilmediğini anlatamazsın. İkna edemezsin bilmediğine. Kabul etmez. Buraya 100 kişi de çağırsak, 100 kişi beraber yanlış aga bu desek. Yine inanmayacak. Benim dediğim en doğrusu diyecek.

Aga sal. Bilmediği şeyi, bildiğini zanneden birine, bilmediğini anlatamazsın. İkna edemezsin bilmediğine. Kabul etmez. Buraya 100 kişi de çağırsak, 100 kişi beraber yanlış aga bu desek. Yine inanmayacak. Benim dediğim en doğrusu diyecek.
Bari konuyu raporlayın da insanlar yanlış bilgi edinmesin.

Türklerin doğuştan gelen şeyi bu zaten :d kabullenemiyorlar 15kere dedim herkesin bilgisayarında farklılık gösterebilir bende böyle sonuclar cıktı şu tarıyıcıyı kullanacağım
Adam browser kıyaslamak için CPU stress test yapıyor. Böyle birine nasıl bir mantıklı açıklama yapabilirim ki. Allah aşkına :D

Herhangi bir browser test bulamadım ve bu kıyaslama diyorum anlamıyorsun CPU değerleri sonucta ikisi de artıyor değil mi ve gösteriyorum.
Konu kapansın daha fazla ilgilenmiyeceğim.

CPU değerleri sonucta ikisi de artıyor değil mi ve gösteriyorum.
Anladım bilgisayar bilmiyorsun. Yine anladım ki bu işlerden anlamıyorsun. Ama oturdun hala diretiyorsun, bunu bir türlü anlamıyorum. CPU değerleri artıyor diye iki tarayıcıyı nasıl kendi mantığınla kıyasa soktuğunu bir türlü anlamıyorum. Hocam yaptığın şey CPU Stress. Amaç CPU'ya yük bindirmek, tarayıcı kıyaslamak değil.

Speedometer 2.0
Üstte atığım site adam akıllı gerçekçi bir browser benchmarkı. Al bununla test et. Sonrasında istediğin gibi çıkan sonuca göre hareket edersin. Ama şu kullandığın yöntem hiç bir şey göstermiyor.
Konu kapansın daha fazla ilgilenmiyeceğim.
İlgilenme zaten. Baştan beri yanlış bilgi saçıyorsun.

Anladım bilgisayar bilmiyorsun. Yine anladım ki bu işlerden anlamıyorsun. Ama oturdun hala diretiyorsun, bunu bir türlü anlamıyorum. CPU değerleri artıyor diye iki tarayıcıyı nasıl kendi mantığınla kıyasa soktuğunu bir türlü anlamıyorum. Hocam yaptığın şey CPU Stress. Amaç CPU'ya yük bindirmek, tarayıcı kıyaslamak değil.

Speedometer 2.0
Üstte atığım site adam akıllı gerçekçi bir browser benchmarkı. Al bununla test et. Sonrasında istediğin gibi çıkan sonuca göre hareket edersin. Ama şu kullandığın yöntem hiç bir şey göstermiyor.
evet benim yaptığım şey bu zaten sadace cpu değerlerini gösterdim herhangi bir şu iyi demedim zaten bu sadece cpu stress test olarak görmeyin acısından hızlı olarak cpu stress test yaptım lütfen aklından cpu stress testini cıkar her hangi bir yerde test yapabilirsin hızlı sonuc almak icin stress yaptım

Yeni konular

Geri
Yukarı