Microsoft Edge vs Opera GX

Hocam Chrome kullanılmaması gereken bir illettir.

Ne yonden? Telemetriler, reklamlar, avucunda parmak gibi oynatmalar var, havada ucusuyorlar ama maksimum Google senkronizasyonu icin iyi bir tarayici.

Uzun yıllardır Chrome kullanıyorum. Hiçbir sıkıntısını görmedim. Herkes Chrome antisi olmuş, neden?
Google telemetrisi ve aşırı fazla kaynak kullanımı sayesinde.

Ne yonden? Telemetriler, reklamlar, avucunda parmak gibi oynatmalar var, havada ucusuyorlar ama maksimum Google senkronizasyonu icin iyi bir tarayici.
Hocam zaten cevabı kendiniz vermişsiniz, bir tarayıcıda Gmail'de bir hesap açmak = güzel bir Google servis senkronizasyonu. Daha üstü var mı?

İkisinden biri olacaksa "Edge"
Siz hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz ?

Microsoft Edge. Opera GX verileri hüpleten VPN'e, performans düşüşüne sebep olan kullanım kısıtlama ayarlarına ve çok kullanım değerlerine sahip.
Teşekkür ederim

Edge.

Opera GX kullanip guvenlik aciklarini Opera'dan daha gec almaya gerek yok, normal Opera bile daha iyi.
Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.

Eğer ki dış görünüme önem veriyorsan ve güçlü bir sistemin varsa Opera GX yoksa veya önem vermiyorsan Edge.

Teşekkür ederim.

Net bir şekilde Edge.

Teşekkür ederim.

Opera GX kullanma gram güvenli değil. Opera GX'e 3 hesap kaydetmiştim 3'ü de patladı, çalındı hesaplar.

Teşekkür ederim.

Ben Chrome ve Mozilla kullanıyorum ama kiwi aklımı çelmeye başladı. Sanırım onu bir test edip ona geçeceğim.

Anladım

Arkadaşlar peki Chrome kullanmalı mıyım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı