Microsoft Edge Windows 7 "İnternet bağlantısı kurulamıyor" hatası

Makaleler
3
Yer
Düzce
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-8250u CPU
AMD Radeon 520 GPU
Gigabyte 240 SATA SSD
8 GB DDR4 2400 MHZ RAM
Windows 11 22H2 OS
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Windows 7 Sanal bilgisayarıma Edge'i yükledim ve kuruluma başladım. Fakat kısa bir süre sonra görseldeki hatayı aldım. 3-4 kere tekrar kurmayı denedim, olmadı. Hatta Windows'u tekrar kurdum. Yine olmadı. Güvenlik duvarı kapalı yani Windows Defender Edge'i engellemiyor. Şu da var ki Windows 8.1 sanal bilgisayarıma Edge'i rahatlıkla kurdum. Windows 7 orijinal. (etkinleştirmedim) Sorun ne olabilir?

1621179772491.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft Edge'i yükleme ve güncelleştirmeye yönelik sorun giderme ipuçları makalesinde yer alan yönergeleri sırası ile takip etmenizi öneririm.

Görüntü
Microsoft Edge'i indirmek için bağlantıdan işletim sisteminize uygun olan seçeneği işaretleyerek kurulum işlemini gerçekleştirmeyi deneyebilirsiniz. ( bu sayfadan indirmeyi deneyip denemediğinizi bilemediğimden, işlemlerin doğru olup olmadığını kontrol etmek amacıyla paylaşıyorum). Eğer tekrar hata mesajı ile karşılaşırsanız ekran görüntüsü iletmenizi rica ederim.
Umuyorum yanıtım yararlı olacaktır. Kaynak:

Windows 7'yi güncelleyip tekrar deneyin.
Denedim, hata veriyor güncellenmiyor. Sanırsam destek süresi bittiği için öyle.
Microsoft Edge'i yükleme ve güncelleştirmeye yönelik sorun giderme ipuçları makalesinde yer alan yönergeleri sırası ile takip etmenizi öneririm.

Görüntü
Microsoft Edge'i indirmek için bağlantıdan işletim sisteminize uygun olan seçeneği işaretleyerek kurulum işlemini gerçekleştirmeyi deneyebilirsiniz. ( bu sayfadan indirmeyi deneyip denemediğinizi bilemediğimden, işlemlerin doğru olup olmadığını kontrol etmek amacıyla paylaşıyorum). Eğer tekrar hata mesajı ile karşılaşırsanız ekran görüntüsü iletmenizi rica ederim.
Umuyorum yanıtım yararlı olacaktır. Kaynak:
Teşekkürler. :) Bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı