Microsoft Edge’deki Haber Kaynağı Reklamları Kötü Amaçla Kullanılıyor

Yani katledilerek derken neyi kastetmek istiyorsunuz? Edge kullananın kendisine saygısı yoktur demek büyük bir atıftır. Ve bu sözün arkasında yatan bir şey de olması gerekir. Durduk yere denmez, neden kullanmamamız gerektiğini söylersen Chrome indireceğim de.
Hocam fazla ciddiye almışsınız espri yapmış arkadas kendince gülün geçin yani ayrica hangi tarayiciyi kullanirsaniz kullanin size kalmis.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani katledilerek derken neyi kastetmek istiyorsunuz? Edge kullananın kendisine saygısı yoktur demek büyük bir atıftır. Ve bu sözün arkasında yatan bir şey de olması gerekir. Durduk yere denmez, neden kullanmamamız gerektiğini söylersen Chrome indireceğim de.
Hocam fazla ciddiye almışsınız espri yapmış arkadas kendince gülün geçin yani ayrica hangi tarayiciyi kullanirsaniz kullanin size kalmis.
Biliyorum, ciddi yazmadım ben de. Cevap veremedi zaten.

Sırf bu yüzden Mue kullanıyorum ve öneriyorum.

İçerik kapalı olunca tamamen kapanmıyor. Bu da ayrı bir saçmalık. Yeni sekme çubuğu ile zaten pek işim yok. Yer imleri çoğu işimi görüyor. O yüzden Mue'yi ssadece boş sayfa amacıyla düşük kaynak tüketsinve hızlıca açılsın diye kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1521825

Eki Görüntüle 1521826

Eki Görüntüle 1521827
Unsplash Instant kullanıyorum yeni sekmede eklenti olarak. Çok düşük bellek tüketimi var, her yeni sekmede Unsplash topluluğundan apayrı bir görsel gösteriyor. Kaynak tüketimi de minimum. Öneririm.

İlgili haberleri gayet de kapatabiliyorsunuz. Kullanılan antivirüs yazılımları zaten yeterli korumayı sağlayacaktır. Microsoft'ta ilerleyen günlerde güncellemeyle işi çözecektir. Bu kadar kötülemeye gerek yok. Windows'u da Edge'yi de kullanmayabilirsiniz zorla dayatılan bir şey değil. Ayrıca arka plandan da kapatabilirsiniz. Bunları Microsoft'u çok sevdiğim için değil sadece bu yerin dibine sokulan şeylerin çaresi vardır. Bunları belirtmek istiyorum.
"Kullanmayabilirsiniz, zorla dayatılan bir şey değil. " bunu umarım ciddi ciddi söylemiyorsunuz.

"Kullanmayabilirsiniz, zorla dayatılan bir şey değil. " bunu umarım ciddi ciddi söylemiyorsunuz.

Gayet ciddiyim bunun için programlar var Windows 10'u gereksiz şeylerden kurtarmak için. Ya da komple Windows kullanmayabilirsiniz. Zorla kimse kullandırmıyor. Yanlış anlamayın sakın.

Geri
Yukarı