Microsoft Flight Simulator iyi mi?

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
Microsoft Flight Simulator aldım. İyi mi? Paraya kıydım Steam'den aldım. Ne zamandır istiyordum almayı. İndirime girmedi hiç, dayanamadim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1050 Ti ile Low-Medium karışık ayarda oynarsın. Ama bence ilk Game Pass alıp bir deneseydin. Belki beğenmezsin ya da çabuk sıkılabilirsin.

1050 Ti ile Low-Medium karışık ayarda oynarsın. Ama bence ilk Game Pass alıp bir deneseydin. Belki beğenmezsin ya da çabuk sıkılabilirsin.
Bence beğenirim gibi uçaklara ilgim var bide oyunlarına.
Düşük ayarlarda oynarsınız, bu oyun da internetde önemli haritayı Bing mapsden alıp
İnternet hızım 1 GB.

İ7 7 nesil
GTX 1050 ti 16 GB ram 1 TB gard disk var makinede. Daha kurmadım evde değilim çünkü kaldırır mı.

Hocam 1050 Ti ile çok zorlanırsınız oyunda, grafikler baya kötü olur ve ara ara FPS drop yaşayabilirsiniz ancak uçaklara ilgim var diyorsanız kesinlikle alternatifi olmayan bir oyun. Denemekte fayda var.

Geforce NOW'da var mı bilmiyorum, varsa orayı değerlendirebilirsiniz.

Hocam 1050 Ti ile çok zorlanırsınız oyunda, grafikler bayağı kötü olur ve ara ara FPS düşmesi yaşayabilirsiniz ancak uçaklara ilgim var diyorsanız kesinlikle alternatifi olmayan bir oyun. Denemekte fayda var.

GeForce NOW'da var mı bilmiyorum, varsa orayı değerlendirebilirsiniz.

Şu an iniyor oyun deneyeceğim bakacağım ölçüp tartcam bakalım Forza Horizon 4 de açmaz diyorlardi Max ayarlarda oynuyorum denemeden bilemeyiz. Yüzde 50'sini yükledi.

Zor bir oyun hocam ama güzel haritanın anlık olarak yenilenmeside güzel gerçekçilik katıyor.
maleseef RX 550'den ötürü deneyemedim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1050 Ti ile zor iş. 1080p Low ayarda bazen 30 FPS altına düşüyor.

Geri
Yukarı