Microsoft Flight Simulator nasıl ucuza alınır?

cenkkk

Megapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core 2 Quad Q6600 | AMD RX 6800 XT | 2 GB RAM| 250 GB Hitachi HDD|
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar fiyatlar uçup gitmiş, Steam'de 1000 TL bu Simulator. Aşırı pahalı, daha uyguna alma yöntemi yok mu? Bir ara 69,80 TL imiş: Oyun: Microsoft Flight Simulator 69.80TL!

Hocam 2 seçenek var oyunu ya Steam'den satın alacaksınız ya da Xbox'dan ancak oyun Xbox Game Pass oyunları arasında bulunuyor Game Pass alıp oynamanızı tavsiye ederim çok beğenirseniz satın alırsınız.

Hocam 2 seçenek var oyunu ya Steam'den satın alacaksınız ya da Xbox'dan ancak oyun Xbox Game Pass oyunları arasında bulunuyor Game Pass alıp oynamanızı tavsiye ederim çok beğenirseniz satın alırsınız.

Veya her ay Game Pass üyeliğinizi devam ettireceksiniz ki çok mantıklı bir sürü oyun seçeneği sunuyor. Fiyatı da çok fazla değil.

2023-06-03_00-08-57.png

Arkadaşlar yanlış mı görüyorum? :)

Hocam beğenmeme gibi durum söz konusu değil ben simülatörcüyüm zaten de 1000 TL nedir yahu? Yazık değil mi bize, şimdi gidip tepki olsun diye korsan indirsem haksız mıyım? En iyisi Game Pass galiba hiç kullanmamıştım belki iyidir. Listedeki her oyunu aylık 29.90 TL'ye oynayabiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam beğenmeme gibi durum söz konusu değil ben simülatörcüyüm zaten de 1000 TL nedir yahu? Yazık değil mi bize, şimdi gidip tepki olsun diye korsan indirsem haksız mıyım? En iyisi Game Pass galiba hiç kullanmamıştım belki iyidir. Listedeki her oyunu aylık 29.90 TL'ye oynayabiliyor muyuz?

Evet hocam oynayabiliyorsunuz ancak benim tercihim hep Ultimate Game Pass'ten yana daha fazla özellik var Ultimate paketi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı