Microsoft Office kurulmuyor

playboss

Centipat
Steam'de indirilen oyunları D diske kurmak için program files ve program files(X86) yı D'ye taşımıştım ve dosya yöneticisinden gerekli adımları yapmıştım ancak şu an Microsoft Office 2016 setup dosyası kurulumu olmuyor çözümünu bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden kurulumu yarıda kestiyseniz ya da yanlış yaptıysanız kalan kırıntıları sizi format atmaya kadar götürebilir. Microsoft'un sitesindeki makalelere bir göz atın. Nerelerden nelerin silinmesi gerektiğini gösteren bir makale olması gerek.

Office programı kullanmıyorum, Libre Office gibi bir alternatifi var. Ya da Google Docs kullanabilirsiniz. Online Word vs var. Bunların offline desteği var çoğunun.
PowerPoint'in muadili olan bir alternatifin olduğunu düşünmüyorum. LibreOffice, WPS Office, PowerPoint Online, Google Slaytlar ve OpenOffice yazılımlarının sunum programlarını test ettim ve bana sorarsanız hiçbiri PowerPoint'in yanından bile geçemez.

PowerPoint'in muadili olan bir alternatifin olduğunu düşünmüyorum. LibreOffice, WPS Office, PowerPoint Online, Google Slaytlar ve OpenOffice yazılımlarının sunum programlarını test ettim ve bana sorarsanız hiçbiri PowerPoint'in yanından bile geçemez.
Maalesef ki parasını vermediğiniz programı kullanmak yasal değil. Para verenler kolaylıklardan yararlanıyor, vermeyenler ise açık kaynak alternatiflerden yararlanmak durumunda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı