Rehber Microsoft Rewards Puan Toplama ve Ödül Alma

Steam ya da diğer oyun platformlarında kullanma özelliği de olsa iyi olurmuş bence. Çocuklara bağışlama haricinde kullanılabilir bir yanını göremedim ben.

Hocam görevler ne zaman yenileniyor?
onlar yenilenmiyor fakat her gün 20 kere rastgele şeyler aratırsan sana puan veriyor
Ve 100Robux kazanıyoruz haberiniz olsun

Yanlış hatırlamıyorsam kod olarak veriyordu, bu kodları satabilirsiniz.
kod olarak vermiyor diye biliyorum sadece hesabını giriyorsun ve sana mail geliyor o mailden doğruluyorsun

Koskoca microsoft bile dolandırıcı olmuş. RP ödülü için neredeyse 1 yıla yakın sürekli bing kullanıyorum ne hikmetse sonunda RP için toplamam gereken puanı topladıktan sonra stoklar tükendi diye cevap alıyorum. Kaldı ki eminim şuan hala sizde RP satın alabileceksiniz diye gösteriyordur. Kısacası BİNG DOLANDIRICILIĞINA KANMAYIN boşuna katlanmayın onca eziyete.

Güzel rehber ama puan toplama işi boşa zaman kaybı. Sebebi ise ödüllerin berbat olması ve çok puan istemeleri. Hadi puana okey de bu kadar yüksek olmaları değmiyor.

Koskoca microsoft bile dolandırıcı olmuş. RP ödülü için neredeyse 1 yıla yakın sürekli bing kullanıyorum ne hikmetse sonunda RP için toplamam gereken puanı topladıktan sonra stoklar tükendi diye cevap alıyorum. Kaldı ki eminim şuan hala sizde RP satın alabileceksiniz diye gösteriyordur. Kısacası BİNG DOLANDIRICILIĞINA KANMAYIN boşuna katlanmayın onca eziyete.
birkaç tane microsoft hesabım vardı onlardan günlük arama yaparak rp kazandım
hemde defalarca hocam
belki 20 defa rp almışımdır.
40 gün boyunca arama yaparsanız ortalama 575 rp kazanabildim
şuan bende de stok gözükmüyor.
birkaç defa daha oldu bu ekleniyor stok eğer rp anlaşmasını bitirmedilerse
örnek bir foto ekliyorum aldığıma dair
arada red yediklerim oldu nedenini çözemedim ama sonrasında alabildim.
4 hesabım vardı fazla hesapta kullanmak ban sebebiymiş artık tek hesapta gün içinde aramalarımı bing üstünden yapıyorum zaten yeterli oluyor

hocam eklendi tekrardan rp bilgin olsun

Dosya Ekleri

• rp.jpg
    rp.jpg
    131,6 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:
Boyner'de 500 TL'lik indirim kupon hakkı için puanlarımı harcadım ama 16 haneli Boyner indirim kodu ne yazık ki gelmedi. E-posta kutuma farklı kodlar geldi ama Boyner'in e-indirim kodu bulunmuyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı