Microsoft Store 0x80072F30 hatası

semihkılıç54

Zeptopat
Daha fazla  
Kod: 0x80072F30 bağlantınızı denetleyin hatası alıyorum ama bağlantı denetleme sekmesi dahi açılmıyor. İnternetim var. Her oyuna, Steam'e ve Google'a girebiliyorum ama Microsoft ile alakalı hiçbir şeye giremiyorum. Şu anda Windows oturumu bile açamıyorum. Bilgisayarda internet yok yazıyor ama var ve kullanıyorum ağ sorun gidericiyi çalıştırdım. O da bir işime yaramadı.

Kod: 0x80072F30 bağlantınızı denetleyin hatası alıyorum ama bağlantı denetleme sekmesi dahi açılmıyor. İnternetim var. Her oyuna, Steam'e ve Google'a girebiliyorum ama Microsoft ile alakalı hiçbir şeye giremiyorum. Şu anda Windows oturumu bile açamıyorum. Bilgisayarda internet yok yazıyor ama var ve kullanıyorum ağ sorun gidericiyi çalıştırdım. O da bir işime yaramadı.
Aynısı arkadaşımda da olmuştu format atıp sorunu çözmüştü.

Bu yazılım ile önce ağ ayarlarınızı sıfırlayın sonrasında da Windows Update üzerinden güncellemeleri denetleyin.
Eğer güncellemeleri indiremiyorsanız https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=799445 link üzerinden en son yayınlanan güncellemeyi bilgisayarınıza indirip kurulumunu gerçekleştirin. Sonrasında tekrar deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı