Çözüldü Microsoft Store internete bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zınar Acar

Centipat
Daha fazla  
Xbox Game Pass'ten her zaman Forza Horizon 5 ve FM23 oynayan biriyim ama son 1 haftadır Microsoft Store internete bağlanamıyor ve hata kodu veriyor. Bağlantıyı denetle dediğimde ayarlar açılıp kendi kendine kapanıyor ayrıca Xbox'ı açmaya çalıştığımda açılış ekranında kalıyor. İnternetten tüm çözümlere baktım ve denedim ama asla yapamadım.
Hata kodu: 0x80072F30.

1701515153205.png

1701515213197.png

1701515233060.png

Çözüm
Sizin bilgisayar orijinalliğini yitirmiş galiba Microsoft servislerinde sorun var. Format en iyi çözüm olacaktır.

Arkadaşlar, yardım eden kişilere çok teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. Çalıştır uygulamasını açın Windows+r kombinasyonu ile, daha sonra MSConfig yazıp açılan yerde hizmetlere basın. Aşağıda tümünü etkinleştir deyin ve bilgisayarı yeniden başlatın. Çözülüyor.

1701517806979.png
Sizin bilgisayar orijinalliğini yitirmiş galiba Microsoft servislerinde sorun var. Format en iyi çözüm olacaktır.

Arkadaşlar, yardım eden kişilere çok teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. Çalıştır uygulamasını açın Windows+r kombinasyonu ile, daha sonra MSConfig yazıp açılan yerde hizmetlere basın. Aşağıda tümünü etkinleştir deyin ve bilgisayarı yeniden başlatın. Çözülüyor.

1701517806979.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı