Microsoft Store Açılmıyor

AliAvan41

Hectopat
Daha fazla  
Microsoft Store açılmıyor acaba bu 10 Mayıs güncellemesinden sonra açılabilir mi? Neredeyse format dışında her şeyi denedim. Bir yerde büyük güncellemelerden sonra bazı ayarların sıfırlandığını okudum acaba mağazanın ayarları da tamamen sıfırlanır mı?

Microsoft Store açılmıyor acaba bu 10 Mayıs güncellemesinden sonra açılabilir mi? Neredeyse format dışında her şeyi denedim. Bir yerde büyük güncellemelerden sonra bazı ayarların sıfırlandığını okudum acaba mağazanın ayarları da tamamen sıfırlanır mı?
Açılmıyor derken hata mi veriyor resim atabilir misin kardesim?

Açılmıyor derken hata mi veriyor resim atabilir misin kardesim?
Yani tıkladığımda beyaz bir sayfa 1 saniye bile sürmeden hemen açılıp kapanıyor. Hiç hata filan da vermiyor
Sistem tarihiniz ve saatiniz doğru mu kontrol edin. Eğer doğruysa aşağıdaki linkten sorun gidericiyi indirip çalıştırın.

Sistem tarihi doğru ve bu gibi araçları da denedim olmadı. Acaba büyük güncelleme den sonra düzelir mi?

Yani tıkladığımda beyaz bir sayfa 1 saniye bile sürmeden hemen açılıp kapanıyor. Hiç hata filan da vermiyor
Sistem tarihi doğru ve bu gibi araçları da denedim olmadı. Acaba büyük güncelleme den sonra düzelir mi?
Hocam linkini attığım sorun giderici ile daha önce sorunu çözmüştüm. Başka çözüm yolu bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı