Microsoft Store exe dosyası nerede?

Daha fazla  
RAM
2 gb ram
Ekran kartı
256 mb
İşlemci
intel core 2 duo 2.33 ghz
Ben Microsoft Store'yi masaüstüne eklemek istiyorum fakat başlat'tan ekleyince etrafı kare oluyor ve logo küçük kalıyor. Windowsapps bölümünde de exe dosyasını göremedim nerede biliyor musunuz?

Çalıştır kısmına Shell:Appsfolder yazın. Sonra "M" tuşuna basın ve Microsoft Store'u bulun. Klasörden Microsoft Store'a sağ tıklayıp kısayol oluştura basın. Muhtemelen buraya oluşturulamıyor, masaüstüne oluşturulsun mu diye bir soru soracaktır. Siz de masaüstüne oluşturmak istiyorsunuz zaten. Evet deyip masaüstüne oluşturmasına izin verin.
Tüm işlemler bitti, sonuç olarak şu şekilde gözükecektir;
1642165745979.png

Son düzenleme:
Çalıştır kısmına Shell: Appsfolder yazın. Sonra "m" tuşuna basın ve Microsoft Store'u bulun. Klasörden Microsoft Store'a sağ tıklayıp kısayol oluştura basın. Muhtemelen buraya oluşturulamıyor, masaüstüne oluşturulsun mu diye bir soru soracaktır. Siz de masaüstüne oluşturmak istiyorsunuz zaten. Evet deyip masaüstüne oluşturmasına izin verin.
Tüm işlemler bitti, sonuç olarak şu şekilde gözükecektir;
Eki Görüntüle 1269645

Ben şu kenarlardaki mavi karenin olmasını istemiyordum bende program files Windows apps Windows Store oradanda resimler vardı o resimlerden biri aldım ve icoya dönüştürdüm özellikler kısmındanda görünümü değiştirdim.
Ekran Görüntüsü (26).png

Yeni konular

Geri
Yukarı