Microsoft Store oyun indirirken exception from hresult: 0x87E0000F hatası veriyor

zınkbabake

Centipat
Daha fazla  
Gördüğünüz gibi aldığım hata bu. İndirmenin yarısında böyle oluyor ve bu ikinci kez, birincisinden sonra silip tekrar yükledim ve gene oldu. Bu sorunu yaşayan ve yardım edebilecek var mı?

1708798236671.png

Ne kadar video izlesemde ne yapsamda bu hatayı aşamadım. PC'yi 2 kez tamamen formatladım yok abi çıkamadım işin içinden. Sonra bir gün modemi resetledim (iğne deliği gibi olan yerden) düzeldi. Kesinlikle bundandır demiyorum ama mutlaka denemelisin.

Ne kadar video izlesemde ne yapsamda bu hatayı aşamadım. PC'yi 2 kez tamamen formatladım yok abi çıkamadım işin içinden. Sonra bir gün modemi resetledim (iğne deliği gibi olan yerden) düzeldi. Kesinlikle bundandır demiyorum ama mutlaka denemelisin.
Bulduğum çözümler işe yaramazsa resetlemeyi deneyeceğim. Cevabın için teşekkürler.

Reset ile de çözülmedi. Cidden diğer platformlarda hiçbir sorun olmazken şu Xbox çok sorunlu ya.

Bulamadım. En son 2 hafta önce falan denedim gene aynı hatayı aldım. Bir ara Windows 11'e geçince tekrar denemeyi planlıyorum.

Desteğe ticket açtım bakalım ne olacak? Ve bu arada aynı sorunu yaşayan bir yabancı sabah erken bir saatte yüklemeyi denediğinde ini vermiş hatasız sırf bunun için gece 4 de deneme yapacağım (bu arada ben 11'e geçtim 10'dan bunun için sorun hala devam ediyor ve bil bakalım nerede yine takılıyor biliyor musun? Tabii ki de yüzde 57 de yeee)

Modemi aç kapa yapmıyorsun değil mi tamamen reset atıyorsun?

Hocam başka ne yaptınız? (ya da daha doğrusu modemi sıfırladığınızda o ağda bir tek sizmi vardınız?)

Son düzenleme:
Desteğe ticket açtım bakalım ne olacak? Ve bu arada aynı sorunu yaşayan bir yabancı sabah erken bir saatte yüklemeyi denediğinde ini vermiş hatasız sırf bunun için gece 4 de deneme yapacağım (bu arada ben 11'e geçtim 10'dan bunun için sorun hala devam ediyor ve bil bakalım nerede yine takılıyor biliyor musun? Tabii ki de yüzde 57 de yeee)

Hocam başka ne yaptınız? (ya da daha doğrusu modemi sıfırladığınızda o ağda bir tek sizmi vardınız?)

Açıkçası T.Telekom üzerinden çok görüştüm bunun iss ile alakalı olduğuna dair. En son iğne ucuyla reset attım ve düzeldi. Ağda evet tek ben vardım ethernet ile.

Geri
Yukarı