Microsoft Store ve Xbox oturumu açılamıyor

Kamble

Hectopat
Daha fazla  
Microsoft Store'a girdiğimde oturum açmak için tıkladığımda herhangi bir şey açılmıyor.
Aynı şekilde Xbox'dan oturum açmaya çalıştığımda şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz yazısıyla karşılaşıyorum.

Dosya Ekleri

• microsoft.png
    microsoft.png
    10,9 KB · Görüntüleme: 17
Farklı cihazdan ve farklı hesaptan denediniz mi?
Benim de 1 hesabımda giriş yaptığım an oturumunuzu kapatıyoruz yazıyor ve hesaptan çıkıyor. Microsofttan kaynaklı bir sorun vardır belki şu an.

Şifrenizi yeni değiştirdiyseniz veya güncel değilse uygulama olağan bir hata.
hesabıma hiç bir şekilde giremedim oturum aça bastığımda bir şey çıkmıyor

Sorunu buldum windows update yazın ayarlara ve windows update'i açın taraya basıp son güncellemeleri de güncelleyin. (kesin bilgi)
update ile bi alakası olduğunu düşünmüyorum ben zamanında bi kaç ayar kapatmıştım fps düşüklüğünden dolayı bundan olabilir büyük ihtimalle

Farklı cihazdan ve farklı hesaptan denediniz mi?
Benim de 1 hesabımda giriş yaptığım an oturumunuzu kapatıyoruz yazıyor ve hesaptan çıkıyor. Microsofttan kaynaklı bir sorun vardır belki şu an.
hesabımı yazamadım bile

hesabıma hiç bir şekilde giremedim oturum aça bastığımda bir şey çıkmıyor

update ile bi alakası olduğunu düşünmüyorum ben zamanında bi kaç ayar kapatmıştım fps düşüklüğünden dolayı bundan olabilir büyük ihtimalle

hesabımı yazamadım bile
Sistemde otomatşk oturum açık olduğundan dolayı direkt giriş yapıp çıkıyordur hesaptan. Gizli sekmeden giriş yap eposta şifre isteyecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı