Microsoft, Windows 7 İçin Son Güncelleme Tarihini Hatırlattı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Geçtiğimiz aylarda Windows 7 için güncelleme desteğini keseceğini duyuran Microsoft, şimdi de Windows 7 için son güncelleme tarihini hatırlattı Son paylaşılan verilere göre, Windows 7 halen yüzde 40.2‘lik bir kesim tarafından kullanılmaya devam ediyor. Aradan 10 yıl geçmesine rağmen, birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılmaya devam eden işletim sistemine olan güncelleme desteği bildiğiniz üzere önümüzdeki […]

Devamı: Microsoft, Windows 7 İçin Son Güncelleme Tarihini Hatırlattı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Geçtiğimiz aylarda Windows 7 için güncelleme desteğini keseceğini duyuran Microsoft, şimdi de Windows 7 için son güncelleme tarihini hatırlattı Son paylaşılan verilere göre, Windows 7 halen yüzde 40.2‘lik bir kesim tarafından kullanılmaya devam ediyor. Aradan 10 yıl geçmesine rağmen, birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılmaya devam eden işletim sistemine olan güncelleme desteği bildiğiniz üzere önümüzdeki […]

Devamı: Microsoft, Windows 7 İçin Son Güncelleme Tarihini Hatırlattı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Ali Bey siz Windows 7 kullanıyorsunuz.

Güncellemelerle bir işim olmadığı için benim açımdan sıkıntı yok.
Bilgisayarınızı virüsten antivirüs değil, güncellemeler korur. Güncellemeler önemlidir.

Güncelleme almayan bir işletim sisteminin ömrü 3 aydan bile azdır. Anında bütün firmalar o işletim sisteminden desteği çekecektir.

Antivirüs yazılımı kullandığımı kim söyledi ki :)

Ben senelerdir ne güncelleme kurulumu yaptığımı ne de antivirüs yazılımı kullandığımı hatırlamıyorum.

Evet, güncelleme önemlidir. Ama yerine göre. Zırt pırt güncelleme ile sistem performansı etkilendiği için gerek duymuyorum. Kaldı ki ben Meltdown ve Spectre güncellemesini bile kurmadım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı