Microsoft XBOX One Kablosuz Oyun Kolu Nasıldır?

Cazzarie

Kilopat
İyi günler, bilgisayarda FPS hariç diğer oyunları bu kol ile oynamayı düşünüyorum. Güzel bir deneyim sunuyormuş. Evde PS4 var fakat bilgisayara özel olsun istiyorum. O yüzden bu kolu almayı düşünüyorum. İyisi olsun hep kullanayım kafasındayım.

MICROSOFT XBOX ONE KABLOSUZ KUMANDA SİYAH - Vatan Bilgisayar Bu kolu sipariş etmeyi düşünüyorum, Orijinal midir, bilgisayar ile uyumlu mudur? Birde sağlamlığı olsun kalitesi olsun nasıldır? Kullananların, bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum, teşekkür ederim.

Xbox One S kontrolcüsü tercih edin çünkü Bluetooth özelliği var ve herhangi bir USB Bluetooth ile bilgisayara bağlayabilirsin. Sıradan bir One kontrolcüsü ise özel alıcıya ihtiyaç duyuyor orjinalini veya sahtesini alabilirsin ancak daha maaliyetli olur.

Arkadaşımda Xbox One kontrolcüsü ürün ömürlük kaliteli ve sağlam hiç şüphen olmasın.

İyi günler, bilgisayarda FPS hariç diğer oyunları bu kol ile oynamayı düşünüyorum. Güzel bir deneyim sunuyormuş. Evde PS4 var fakat bilgisayara özel olsun istiyorum. O yüzden bu kolu almayı düşünüyorum. İyisi olsun hep kullanayım kafasındayım.

MICROSOFT XBOX ONE KABLOSUZ KUMANDA SİYAH - Vatan Bilgisayar Bu kolu sipariş etmeyi düşünüyorum, Orijinal midir, bilgisayar ile uyumlu mudur? Birde sağlamlığı olsun kalitesi olsun nasıldır? Kullananların, bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum, teşekkür ederim.
xBox One S kontrolcüsü daha kolay olacaktır. Onun dışında her hangi bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Xbox One S kontrolcüsü tercih edin çünkü Bluetooth özelliği var ve herhangi bir USB Bluetooth ile bilgisayara bağlayabilirsin. Sıradan bir One kontrolcüsü ise özel alıcıya ihtiyaç duyuyor orjinalini veya sahtesini alabilirsin ancak daha maaliyetli olur.

Arkadaşımda Xbox One kontrolcüsü ürün ömürlük kaliteli ve sağlam hiç şüphen olmasın.
xBox One S kontrolcüsü daha kolay olacaktır. Onun dışında her hangi bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.
Ergonomi ve kullanılabilirlik açısından aralarında bir fark var mı acaba?

n11 de ürün yorumlarında şöyle bir yoruma rastladım; ''Ürünü alacaklar yaninda bt 4.0 dongle alsin 2.0 ile calismiyor.'' ne demek istiyor acaba?

Hatırladığıma göre bir fark yoktu.
XBOX One S kontrolcüsü ile bağlantı sıkıntım olmayacak, herhangi bir farklı aparat'a ihtiyaç duymayacağım öyle değil mi? Tek yapmam gereken bilgisayara, bluetooth üzerinden bağlamak ve kullanmak?
XBOX One S için bunu alıyorum : Microsoft Xbox One S Wireless Controller Beyaz Aral Bandrol - n11.com
Herhangi bir aparat gerektirmeden kullanabilir miyim?

N11'den almayı düşünüyorum güvenilir midir? Orijinallik konusunda sıkıntı çıkmaz umarım?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı