Microsoft Xbox One S Controller alınır mı?

Chesmai

Decapat
Öncelikle merhabalar. Uzun süredir kendime güzel bir gamepad araştırıyorum. PS 4 gamepadine bir türlü alışamadığım için Xbox Controller almak istiyorum. Xbox controllerlarında fiyatı ortada. Maşallah fiyatı PS 4 gamepadlerinden bile pahalı. Controllerın dizaynı görünüşü gözüme çok hoş geldiği için nedense Xbox One S Controllerı kafayı taktım. Almayı düşünüyorum. Daha önce kullanan ya da bir sorunla karşılaşan oldu mu? Okuduğum yorumlar son derece olumlu ama ben gene de size sormak istedim.

Fiyatı günümüz controllerlarına göre gayet uygun bence. Fakat şu tarz bir Controller da bakabilirsiniz.

Ergonomiyi sadece koklatmışlar bu gamepade 6 saat dayanıp satmıştım bunu.
One S kullandım 3 ay ve gamepadi PC de kullandım her oyun sorunsuz gördü çalıştı pişman edecek bir gamepad değil ama tavsiyem Series S gamepadi alman yönünde.

Fiyatı günümüz controllerlarına göre gayet uygun bence. Fakat şu tarz bir Controller da bakabilirsiniz.

Öneriniz için teşekkürler iyi akşamlar.
Ergonomiyi sadece koktlatmışlar bu gamepade 6 saat dayanıp satmıştım bunu.
One S kullandım 3 ay ve gamepadi PC de kullandım her oyun sorunsuz gördü çalıştı pişman edecek bir gamepad değil ama tavsiyem Series S gamepadi alman yönünde.

Öneriniz için teşekkürler dikkate alacağım söylediklerinizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı