Xbox One S Controller alınır mı?

Mert045

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda Xbox One S controller almayı düşünüyorum. Daha önce böyle bir gamepad kullanmamıştım rahatlık vs o bakımlardan nasıl bilmiyorum, tavsiye eder misiniz? Oynayacağım oyun FIFA 18. Ayrıca Windows 8.1 işletim sistemim var yanında PC'ye bağlayacağım bir Bluetooth geliyor mu? Benim mi satın almam gerekiyor? Bilgi verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel bir controller alabilirsiniz fakat bilgisayarınızda bluetooth özelliği yoksa bluetoothla çalışmayacaktır. Bu yüzden bluetooth için ayrı bir aparat almanız gerekiyor.
Xbox controllerın wireless adapteri var ama oda pahalı ayriyetten almanız gerekiyor.
Bende sizin gibi controller arıyordum PC için Xbox controllerı pahalıya patlayacağından vazgeçtim F310 aldım. F710 delay yaşadığı için onuda istemedim kablolu versiyonda gecikme olmadığından ve ucuz olduğundan tercih ettim. Siz de düşünebilirsiniz

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı