Xbox One S controller alınır mı?

PC'de mi kullanacaksınız acaba? One S ve One X kollarının birbirinden farkı yok. Oldukça güzel cihazlar. PC'de kullanmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de almayı düşünüyorum ama S ile X arasında fark nedir orasını çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay önce 11.11 indirimlerinde Xbox One S kolu aldım. Rocket League oynuyorum, herhangi bir lag söz konusu olmadı. Eğer PC'de kullanacaksan ve anakartında bluetooth özelliği yoksa, yanında Bluetooth Dongle alman gerekecek.

Fark yok denecek kadar az. Bence Xbox Öne S almalısın. Hatta istersen Microsoft'un sitesinden kendi kolunu yapabiliyorsun ama Türkiye'ye hizmeti var mı bilmiyorum. Green-Gray rengini kullanıyorum, gayet memnunum. Android telefon şarj kablosu ile kullanıyorum. Bluetooth aparatına gerek yok.

Ben de almayı düşünüyorum ama S ile X arasında fark nedir orasını çözemedim.
One x hem gpu olarak hem Ram olarak hem işlemci olarak hem bant genişliği olarak one s ten iki hatta 3 kat daha iyi bir cihaz ama ilk konsolunuz olacaksa one s kesinlikle memnun edecektir sizi fazla para verip one x almak gereksiz olabilir. Tercih meselesi tabi.

One x hem gpu olarak hem Ram olarak hem işlemci olarak hem bant genişliği olarak one s ten iki hatta 3 kat daha iyi bir cihaz ama ilk konsolunuz olacaksa one s kesinlikle memnun edecektir sizi fazla para verip one x almak gereksiz olabilir. Tercih meselesi tabi.
Konsol değil kontrolcüsüden bahsediyordum :) Yoksa konsol alacak olsam 3. tercihim olurdu :) Nintando Switch daha üstünde kısacası.
Bazı siteler X ve S model diye ayrı olarak satıyor kontrolcülerini merak ettim fark var mı diye.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı