"Microsoft yazılım koruma latformu" CPU kullanımı fazla

byemre01

Centipat
Arkadaşlar bu başlıktaki hizmet hem çok güç tüketiyor hem de CPU kullanıyor fazlaca. Ben bunu birkaç gün önce bilgisayardan kaldırdım. Kaldırdıktan 2 saat sonra ise Windows etkinleştir yazısı çıktı. Ben düzeltmeye çalıştım KMS falan ama olmadı yüzde 31'de takılı kalıyor yapamadım işte korsan da kuramadım. Daha sonra SFC scannow komutu vardı yanlış yazmış olabilirim yapalı bayağı oldu. Bu komutla CMD'den Windows dosyalarını düzeltti ve bir baktım Windows etkinleştir yazısı kalkmış ve etkinleştirilmiş. Ama şu yazılım koruması platformu geri gelmiş. Ben bu sorunu nasıl çözerim arkadaşlar. Silince Windows gidiyor. Silmezsem de CPU kullanıyor.
Arada kaldım. Ama etkinleştirmeyi hep korsan yapmaya çalıştım o yazılımı silip orijinal Key alsaydım olur muydu bilmiyorum ama bu hizmet neyin nesidir silince neden Windows gider.

Etkinleştirmeyi orijinal bir ürün anahtarı ile yapmayı denemeliydiniz. Bilgisayarınızda crack olarak kullandığınız bir programdan dolayı Windows 10 işletim sisteminizin, sisteminizi taramasıdır. Orijinal bir ürün anahtarı kullanınız.

Etkinleştirmeyi orijinal bir ürün anahtarı ile yapmayı denemeliydiniz. Bilgisayarınızda crack olarak kullandığınız bir programdan dolayı Windows 10 işletim sisteminizin, sisteminizi taramasıdır. Orijinal bir ürün anahtarı kullanınız.

Zaten programları sildim şu an etkinleştirilmemiş halde kullanıyorum. PC kötü olduğu için boşuna para vermek istemedim.

Tamamdır. O zaman bu konu ile alakalı bir şey kalmadığına göre diğer konudan sorularınızı sormaya devam edebilirsiniz. Daha fazla sorunuz var mıdır? Ona göre konuyu kilitleyebiliriz.

Geri
Yukarı