Sistem koruma programı fazla CPU kullanımı

DeadsCrazy

Kilopat
Makaleler
1
Görev zamanlayıcısında SvcRestartTask devre dışı bıraktım fakat bir degişiklik olmuyor.
Antivirüs programı ile tam tarama yaptırdım, bir şey çıkmadı.
Ne yapmamı önerirsiniz?

Dosya Ekleri

• technopat.JPG
    technopat.JPG
    71,1 KB · Görüntüleme: 195
Arkada Chrome açıkken bu değerleri atmak mantıklı değil. Öncelikle kullandığın Windows sürümü ile alakalı olabilir "Home" tavsiye ederim. Sonrasında gereksiz programları kapatabilirsin.

Eğer önceden böyle bir problem yoksa virüs bulaşmıştır yüksek ihtimal, temizlemen veya temiz kurulum yapmanı öneririm.

Arkada Chrome açıkken bu değerleri atmak mantıklı değil. Öncelikle kullandığın Windows sürümü ile alakalı olabilir "Home" tavsiye ederim. Sonrasında gereksiz programları kapatabilirsin.

Eğer önceden böyle bir problem yoksa virüs bulaşmıştır yüksek ihtimal, temizlemen veya temiz kurulum yapmanı öneririm.

PRO sürümünü kullanıyorum.

Geri yükleme yapsam sorun düzelir mi ?

Bilgisayar boşta iken sistem normal çalışıyor fakat bir uygulama açmak istesem (google ya da oyunlar vb.) sistem koruma çalışmaya başlıyor.

Sıfırlamayı deneyin olmaz ise, attığım linkten güncel versiyonu indirip "Home" sürümünü kullanmanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı