Microsoft'un oyun hizmetlerinde anlık sorun mu var?

erdem sönmez

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
SAPHİRE RX5500XT 8GB OC, AMD RYZEN 5 3600 MPK, GSKİLL 8X2 3200MHZ RAM, SANDISK (2400/1750) M.2 SSD, GIGABYTE B450M S2H
Yaklaşık 3-4 saattir ne Xbox ne EA Play ne de Ubisoft'un uygulamalarına sağlıklı erişemiyorum. FH5'e girmeye çalışınca ya "bulutla verilerinizi eşitleyemiyoruz" uyarısı verip hiç açılmıyor ya da açılıyor ama hiçbir Online hizmete erişim sağlayamıyorum. Sorun Microsoft'tan mı yoksa benden mi kaynaklı, onu da anlayamadım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-03 014312.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-03 014312.png
    103,2 KB · Görüntüleme: 117
Son düzenleme:
Bir sorun bulunmuyor.
Garip gelebilir ama xbox durumunu gösteren o sayfaya bile giremiyorum. İnternette de bir sorun yok. Microsoftla ilgili olanlar hariç her işlemi sorunsuz yapabiliyorum. hızda da bir azalma yok.

Garip gelebilir ama xbox durumunu gösteren o sayfaya bile giremiyorum. İnternette de bir sorun yok. Microsoftla ilgili olanlar hariç her işlemi sorunsuz yapabiliyorum. hızda da bir azalma yok.
Hocam bu hata bazen bana da oluyordu. VPN ile çözmüştüm sorunu.
İnternet o an nedensizce Xbox ile ilgili web servislerine bağlanamıyordu. VPN açarak çözebilirsiniz.

Komşum olan arkadaşım da aynı sorunu yaşadığını söyleyince düştü jeton. Deprem bölgesinde yaşıyorum. Türk Telekomu arayınca altyapısal bir sıkıntı olduğunu söylediler. Bu gün akşam 6 civarında düzeldi sıkıntı. Alakadar olan herkese teşekkür ederim.

Oh be sonunda aynı sorunu yaşayan birisi ben de kafayı yiyecektim ama sorunu çözemedim.
Sizinki düzeldi mi hocam?

Komşum olan arkadaşım da aynı sorunu yaşadığını söyleyince düştü jeton. Deprem bölgesinde yaşıyorum. Türk Telekomu arayınca altyapısal bir sıkıntı olduğunu söylediler. Bu gün akşam 6 civarında düzeldi sıkıntı. Alakadar olan herkese teşekkür ederim.

Sizinki düzeldi mi hocam?
Düzeldi muhtemelen benimki de TTNET kaynaklı olmuştur.

Yeni konular

Geri
Yukarı