Microsonic Ön + Arka Ekran Kaplayıcı Film İncelemesi (!)

Samsung Galaxy S10 telefonumun üzerinde gelen jelatin, kullanıma bağlı olarak kılcal çiziklerle doldu ve ışıkta rahatsız etmeye başladı. Orta-üst (!) seviye koruma filmi ararken, "Microsonic Samsung Galaxy S10 Ön + Arka Kavisler Dahil Tam Ekran Kaplayıcı Film" adlı ürüne denk geldim. Telefonun arka kısmı için de bir film yer aldığını görünce sipariş ettim.

Ürün elime ulaştı ve talimatlara uyarak ürünü telefona uygulamaya başladım. Koruma filmlerinin arka ve ön tarafında yer alan ekstra montaj jelatinlerini söküp telefona uygulamanız gerekiyor. Ancak telefona yapışan kısım normal çıkarken, uyguladıktan sonra jelatinin alt ve üst kısımlarındaki çıkıntıdan çekerek çıkarmanız gereken üst kısım sökülmüyor, sökmeye çalıştığınızda komple yırtılmasına yol açıyor.
Sadece birinde mi oldu diye düşünürken, ön kısmın montajında da aynı sorunu yaşadım. Yani kronik bir durum.

Bu ürün piyasada 75-80 liraları bulan fiyatlarla satılıyor, önerim 15-20 lira daha göze alıp yorum puanları yüksek, bilindik kaliteli markaların ürünlerini almanız.

Ön ekran filmi;

2.jpeg

Arka ekran filmi;

Alt ve üst kısımdaki kulakları çekince olan sonuç;

S10.jpeg

3.jpeg

1.jpeg

Spigen'in filimleri var ama onlar da bile olumsuz yorumlar had safhada. :(
S8 kullanırken denedim, çok kötü. Kaliteli tamam fakat görüntüyü çok kötü etkiliyor. Pütürlü bir yapıda kalıyor film, pürüzsüz olmuyor. Yoksa ilk tercihimdi...

5D-9D gibi tabirlerle satılan UV ışıkla uygulanan ürünlerden deneyeceğim birkaç güne. Deneme yanılma yapacağız, başka çare yok gibi.
--Güncelleme--
5D-9D gibi tabirlerle satılan UV ışıkla uygulanan ürünlerden deneyeceğim birkaç güne. Deneme yanılma yapacağız, başka çare yok gibi.
Bunlar da fos çıktı, Spigen'i ne kadar gömsem de yine de en iyi tercih olduğunu fark ettim. Talimatlara uyarak telefona uyguladığınızda sorunsuz yapışıyor, kıvrımlar sorun çıkartmıyor. Yukarıda bahsettiğim şekilde pütürlü yapısı devam ediyor fakat alışıyorsunuz illa...
@SideWinder

Bu arada ürün: https://www.hepsiburada.com/spigen-...neo-flex-hd-2-adet-605fl25696-p-HBV00000IVFH0

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı