Middle-Earth: Shadow of Mordor Türkçe yama önerisi

Stay High

Hectopat
Daha fazla  
Sosyalde birkaç konu gördüm 2017 yıllarından kalma ama o konulardaki linkler ne yazık ki geçersiz. Kurulum yaparken hata veriyor. Güvenebileceğim, sorunsuz Türkçe yama arıyorum. Yardımcı olan arkadaşa da ufak bir hediyem olabilir belki...

Sosyalde birkaç konu gördüm 2017 yıllarından kalma ama o konulardaki linkler ne yazık ki geçersiz. Kurulum yaparken hata veriyor. Güvenebileceğim, sorunsuz Türkçe yama arıyorum. Yardımcı olan arkadaşa da ufak bir hediyem olabilir belki...

Bahsettiğiniz oyun serisi için yama hakkında bilgim yok ancak middle-Earth: Shadow of war serisi için isterseniz link atabilirim. Bu link üzerinden indirebilirsin.

Oyunçeviri.net Shadow of mordor oyununa ait en iyi ve en güvenli çeviri, oyunçeviri ekibine ait.
Ama maalesef kendilerinin yaması oyunun orijinal hali (sürüm) ile uyum sorunu yaşıyor.
Oyunu da bu ekipten başka çeviren veya yeni sürüme güncelleyen bir ekip bulunmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı