MilenyumAVM.com Dolandırıcı!

Mümkün olan en fazla platformda sesinizi duyurun. Hem işlemler hızlanır hem de yeni mağdurlar doğmaz. İmkanınız varsa Youtube Adem Helvacı'ya da durumu anlatın, video çeksin.
Hocam ben yarın anadolu adliyesine gideceğim. Benimle gelmek isteyen arkadaşlar varsa özelden ulaşmasını rica ediyorum. Suç duyurusunda bulunacağım ve o şirketin banka hesaplarına süreç içerisinde bloke düşülecektir. Cimerden de ödeme dekontları ile gereken bildirimi yaptım. Yarın savcılığa suç duyurusu kaldı.

Hocam ben yarın anadolu adliyesine gideceğim. Benimle gelmek isteyen arkadaşlar varsa özelden ulaşmasını rica ediyorum. Suç duyurusunda bulunacağım ve o şirketin banka hesaplarına süreç içerisinde bloke düşülecektir. Cimerden de ödeme dekontları ile gereken bildirimi yaptım. Yarın savcılığa suç duyurusu kaldı.
Ben mağdurlardan değilim, şu an potansiyel mağdurları korumaya çalışıyorum. Bir de forumda özel mesaj özelliği kapalı.

Ben mağdurlardan değilim, şu an potansiyel mağdurları korumaya çalışıyorum. Bir de forumda özel mesaj özelliği kapalı.
Anladım hocam toplu işlem yaparsak daha çabuk sonuçlanır ve üzerinde durulur diye düşünüyorum. Mesaj özelliğinin kapalı olduğunu bilmiyordum. Arkadaşlar mesajıma alıntı yaparak bana iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz yarın sabahtan süreci başlatacağım.

Anladım hocam toplu işlem yaparsak daha çabuk sonuçlanır ve üzerinde durulur diye düşünüyorum. Mesaj özelliğinin kapalı olduğunu bilmiyordum. Arkadaşlar mesajıma alıntı yaparak bana iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz yarın sabahtan süreci başlatacağım.
Tabii ki toplu işlemlerde sonuca daha kolay ulaşabilirsiniz. Sonuca daha hızlı ulaşmanın diğer yolu da sesinizi olabildiğince çok duyurmak, bunun için de bence mümkün olan en fazla platformda bu konuyu gündeme getirmek. Adem Helvacı'dan bu yüzden de bahsetmiştim.

Tabii ki toplu işlemlerde sonuca daha kolay ulaşabilirsiniz. Sonuca daha hızlı ulaşmanın diğer yolu da sesinizi olabildiğince çok duyurmak, bunun için de bence mümkün olan en fazla platformda bu konuyu gündeme getirmek. Adem Helvacı'dan bu yüzden de bahsetmiştim.
Adem helvacıya instagram üzerinden yazdım hocam inşallah dönüş yapar yarına kadar. Valla hocam bankalar bile yalnız bırakıyor mağdur müşteriyi. Yalandan bir form açıyorlar firma onaylarsa diyorlar. Savcılık yolunu gösteriyorlar bende o yola gideceğim.

Banka ile görüştüm, iade isteğinde bulundular ama sadece parayı gönderdiğim kişi onay verirse geri yatacağı söylendi.
Aynen öyle hocam iletişim bilgilerinizi iletebilir misiniz organize hareket edelim bende zararım sizinki kadar hemen hemen.

Son düzenleme:
Adem helvacıya instagram üzerinden yazdım hocam inşallah dönüş yapar yarına kadar. Valla hocam bankalar bile yalnız bırakıyor mağdur müşteriyi. Yalandan bir form açıyorlar firma onaylarsa diyorlar. Savcılık yolunu gösteriyorlar bende o yola gideceğim.
E-posta atarsanız veya tavsiyeforumu.com'a yazarsanız daha hızlı dönüş alırsınız.
E-postası: [email protected]

Site ismini sorguladım domain yeni alınmış zaten. Geçmiş olsun. Tüm forum sitelerinde paylaşın, sesinizi duyuracak her yolu deneyin ve hemen yarın suç duyurusunda bulunun.
Savcılığa ödeme dekontları ve maillere kadar doküman hazırladım. Suç duyurusunda bulunacağım sizce bir sonuca ulaşır mıyız? Bu adamlar halen daha milleti soymaya sipariş almaya devam ediyorlar. Bunlara kim göz yumuyor nitelikli dolandırıcılık sergiliyorlar binlerce insan mağdur.

Twitter'da bağımsız gazeteciler falan oluyor bence toplu olarak onlara da yazarsanız gündeme getirirler. Bunu gündeme getirmezseniz mağduriyetiniz zor giderilir. İstanbul Bilişim vakası öyle olmuştu.
Hocam telegram grubun adı nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı