Millenicom aboneliği varken Türk Telekom fiber aboneliği başlatılabilir mi?

• Konuyu başlatan vKai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 223

vKai

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uçak Teknisyeni
Merhaba Millenicom kullanıcısıyım, fibere geçtiğim için Türk Telekom için başvuruda bulundum fakat ev telefonuyla ilgili sorun yaşadığımız için iptal ettik ve Türk Telekom netini kendi üstüme aldım.
Millenicom annemin üstüne şu anda, Türk Telekom ekibi salı günü geleceğini belirtti.
Şu an Millenicom aktif olduğu için Türk Telekom kurulumu sırasında sorun yaşar mıyım?
Millenicom'u iptal edip 2 3 gün internetsiz kalmak istemiyorum, ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Millenicom kullanıcısıyım, fibere geçtiğim için Türk Telekom için başvuruda bulundum fakat ev telefonuyla ilgili sorun yaşadığımız için iptal ettik ve Türk Telekom netini kendi üstüme aldım.
Millenicom annemin üstüne şu anda, Türk Telekom ekibi salı günü geleceğini belirtti.
Şu an Millenicom aktif olduğu için Türk Telekom kurulumu sırasında sorun yaşar mıyım?
Millenicom'u iptal edip 2 3 gün internetsiz kalmak istemiyorum, ne yapabilirim?

Bağlantı sırasında internetsiz kalmazsın. Ben Millenicom'dan TurkNet'e geçtiğimde iki internette aktifti. Belli bir süre sonra kapandı.

Bağlantı sırasında internetsiz kalmazsın. Ben Millenicom'dan TurkNet'e geçtiğimde iki internette aktifti. Belli bir süre sonra kapandı.

İnt taşıma işlemi değil direk farklı kişi üstüne başvuru yapıldı. Millenicom'u iptal etmeme gerek yok değil mi Türk Telekom bağlandıktan sonra iptal etsem sorun cıkmaz?

Geri
Yukarı