Millenicom altyapı çalışması

Makaleler
1
Yer
İzmit/Kartepe
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
⭐Asus Z690P ⭐İntel İ7 12900K ⭐CORSAIR 32GB (4x8GB) RGB Pro ⭐MSI MPG A850GF 850W +80 Gold ⭐PF360 ⭐Samsung 250GB 960 EVO/ ⭐Sandisk Plus 1 TB /⭐1 TB 7200 RPM ⭐Asus Rog Strix RTX 3080 ⭐ Phanteks P500A RGB ⭐ Asus VG248QE 24” 144hz 1ms ⭐Asus VG259QM 280hz
Meslek
Aşcı
Merhaba arkadaşlar, Millenicom kullanıcısıyım 50/5'lik paketi kullanıyorum. Bugün bir mail atmışlar 28 Eylül gece 2'den sabaha kadar bölgede çalışma olacağını söylemişler. Sizce bu ne çalışması fiber mi geliyor acaba? Kendilerine WhatsApp'dan yazdım herhangi bir geri dönüş alamadım henüz.

🤣🤣🤣🤣, millenicom müşteri hizmetleri bile telefona bakmıyor, kullanıcılar için fiber falan getirmezler. Ben 3 haftadır nakil bekliyorum, ilgilenen yok.

Onların gece çalışmaları çoğunlukla kopma üzerine bende de öyleydi, kopmalar fazla olunca ve hız düşüklüğü gibi sorunlardan.

Hocam gece gece altyapı çalışması olmaz. Tahminimce altyapı sahibi firma bakım çalışması yapacaktır.
Bölgenizde diye yazmışlarda bilemedim.
🤣🤣🤣🤣, millenicom müşteri hizmetleri bile telefona bakmıyor, kullanıcılar için fiber falan getirmezler. Ben 3 haftadır nakil bekliyorum, ilgilenen yok.

Onların gece çalışmaları çoğunlukla kopma üzerine bende de öyleydi, kopmalar fazla olunca ve hız düşüklüğü gibi sorunlardan.
Ben ne sorduysam şu ana kadar cevabımı hep almıştım. 6 7 aydır kullanıyorum internetimde şükür kopma düşme ping sorunu felan yaşamadım.

Bölgenizde diye yazmışlarda bilemedim.

Ben ne sorduysam şu ana kadar cevabımı hep almıştım. 6 7 aydır kullanıyorum internetimde şükür kopma düşme ping sorunu felan yaşamadım.
Ben de öyleydim ama bu pandemiden sonra değişti, adamlar telefonuma bakmıyor, kopma sorunum var. Nakil istedim, 3 hafta kardeşim 3 hafta ya. Ama geçen cuma fatura için arıyorlar telesekreter aracılığı ile.

Ben de öyleydim ama bu pandemiden sonra değişti, adamlar telefonuma bakmıyor, kopma sorunum var. Nakil istedim, 3 hafta kardeşim 3 hafta ya. Ama geçen cuma fatura için arıyorlar telesekreter aracılığı ile.
Elemanları işten çıkardılar galiba :(

Geri
Yukarı