Millenicom Altyapı Sorunu

Octagon

Hectopat
2 gün önce başvurmuştum bugün aradılar. Söylediklerine göre altyapı olmadığı için hizmet veremiyorlarmış. Benim merak ettiğim şey ise onlar TT ile aynı altyapıyı kullanmıyorlar mı? En azından ben öyle biliyorum. Eğer öyle ise evde TT'nin interneti var (bu arada kotasız 100 Mbps için başvuru yaptım belki alakalıdır diye yazayım dedim).

Son düzenleyen: Moderatör:
2 gün önce başvurmuştum bugün aradılar. Söylediklerine göre altyapı olmadığı için hizmet veremiyorlarmış. Benim merak ettiğim şey ise onlar TT ile aynı altyapıyı kullanmıyorlar mı? En azından ben öyle biliyorum. Eğer öyle ise evde TT'nin interneti var (bu arada kotasız 100 Mbps için başvuru yaptım belki alakalıdır diye yazayım dedim).
Evet, TT'nin altyapısını kullanıyorlar. Arayıp durumu belirtmelisiniz. Belkide şuanda bulunduğunuz bölgede size uygun sadece 1 port var, onu da TT kullanıyor olabilir. Bu şekilde anlatınız müşteri hizmetlerine.

Evet, TT'nin altyapısını kullanıyorlar. Arayıp durumu belirtmelisiniz. Belkide şuanda bulunduğunuz bölgede size uygun sadece 1 port var, onu da TT kullanıyor olabilir. Bu şekilde anlatınız müşteri hizmetlerine.
Sorun Türk Telekom'da. Port olmayınca yada müşteri kaybedince başka internet servislerine kullanım izni vermiyor. Benim bulunduğum yerde ADSL vardı, 16 Mbps internet kullanıyordum. Sonra Fiber geldi. Sözleşme gereği ben alamadım ama binadaki birçok kişi Türk Telekom altyapısını kullanan VodafoneNet 100 Mbps 100 GB paketine geçti. 32 dairenin 19u VodafoneNet kullanıyor. Böyle olunca Türk Telekom bölgeyi kapattı. Şimdi sadece önceden VodafoneNet alanlar kullanabiliyor. Yeni abonelikler kapalı. Sendede aynısını yapmış olabilir. Eğer müşteri kaybettiği bölge olursa altyapı paylaşımını kapatıyor Türk Telekom.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı