Millenicom Başvuru Süreci ve Performansı

Ücret faturaya yansıyor, itiraz etmeyi dene. Sanırım sadece İstanbul'da kendi saha görevlileri mevcut. Oraya çekmediklerine göre TT ekipleri gelmiştir.
Hattı kendim çekmeme rağmen benden kurulum ücreti mi alacaklar? gelen millenicom ekibi öyle söylemedi. Ankastre arızası olarak kayıtlara geçireyim, hattı çektirin öyle gelelim böylece kurulum ücreti ödemezsiniz dedi. Kurulum ücretini buna rağmen alacaklarsa şimdiden iptal ettiriyorum.
Screenshot_3.png

Eski hat değeri
Yeni hat değeri
1560099152762.png
Tesisatı kendim bugün çektim, kurulum ücreti ödemek istemiyorum kabul ediyorsanız hemen sözleşmeyi imzalarım, kabul etmiyorsanız hazır imzalamamış iken aboneliğimi iptal ettireceğim dedim.
@skaDa ekip hala gelmedi, dolayısıyla kurulumum yapılmadı ve evrak vs imzalamadım. Sabah Müşteri Hizmetlerini aradım ve bir şey demeden "Modem için Kullanıcı adı ve Şifre" istiyorum dedim. Bana iletti daha sonra modeme girdim ****@millenicom gibi. İnternete şuan erişiyorum bir sıkıntı yok. Ancak evrak vs imzalamadım, nasıl erişebiliyorum internete? Aradım görüştüm, ekip tekrardan gelecektir dedi. Online işlemlere de giremiyorum, abonelik numaram da yok dolayısıyla. Şifre sıfırlama kısmında TCKNO giriyorum, kullanıcı bulunamadı diyor.

Son düzenleme:
Twitch ve CS:GO'da sorun var mı? Donma veya packet loss problemi oluyor mu?
CS:GO'da ilk başlarda problem yoktu. Fakat son 2 aydır packet loss %20 seviyelerine çıktığı oluyor. LOL oynarken sık sık internet kopuyor. Twitchi izlerken problem yok fakat upload 4 olmasına rağmen yayın açınca aşırı drop mevcut. Tekrar Türknet'e başvuru yaptım. Tekrar deneyimleyeceğim.
CGN-IP aldığımı tespit ettim, havuzdan çıkarmaları için aradığımda maalesef cevabını duydum. Sanırım iptal etmekle iyi bir karar verdim. Türknette aynısını yaparsa en kötü statik ip alacağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı