Millenicom Download ve Ping Değerleri Kötü

Diegla

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konuyu hiç uzatmayacağım. 1. ayımı doldurmuş bulunmaktayım, Millenicom 35 Mbps paket kullanıyorum. Son 1 haftadır aldığım sonuçlar ilk aya kıyasla çok kötü. 33 Mbps download 5.7 upload alıyordum ve pingim 10'larda geziyordu. Son bir haftadır ping ve download beni tatmin etmiyor, oynadığım oyunlarda ping çıkması hayli rahatsız edici oluyor.
Aldığım değerler:
received_377011346864501.jpeg

Arkadaşlar konuyu hiç uzatmayacağım. 1. ayımı doldurmuş bulunmaktayım, Millenicom 35 Mbps paket kullanıyorum. Son 1 haftadır aldığım sonuçlar ilk aya kıyasla çok kötü. 33 Mbps download 5.7 upload alıyordum ve pingim 10'larda geziyordu. Son bir haftadır ping ve download beni tatmin etmiyor, oynadığım oyunlarda ping çıkması hayli rahatsız edici oluyor.
Aldığım değerler:
Eki Görüntüle 751249
Evinizde başka interneti kullanan yok ise müşteri temsilcilerine olayı anlatın. Çözülmeyecek gibi duruyorsa sizi oyalıyor ve geçiştiriyorlar ise cayıp başka bir ISS tercihinde bulunabilirsiniz.

Modemin arayüzünden ağınıza bağlanan cihazları görebilirsiniz başkası sizin internetinize girmiş ve sömürüyor da olabilir.
Başka bir cihazın girdiğini zannetmiyorum ama yine de kontrol edeceğim teşekkürler.
Müşteri hizmetleriyle görüşün derim.

Şahsen aynı paketi kullanıyorum 3 aydır değerler bunun altına hiç düşmedi, zaman zaman oyun indirirken 50 Mbps görüyorum.
Eki Görüntüle 751254
Hocam ping sorunu yaşıyor musunuz? Pinginiz hep böyle miydi? Bana biraz fazla gibi geldi. Ben hız testinde 1 hafta öncesine kadar 10 ping görüyordum.
Hat değerlerini de atın
Hocam hat değerlerine nasıl bakacağım? Bilgim yok kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı