Millenicom Düşük İnternet Hızı

ismetyildiriim

Decapat
Daha fazla  
1 aydır Millenicom müşterisiyim, sancılı 1 aydır her gün 4-5 saat 100Mbps olan internet hızım 1-4 Mbps'ye düşüyor. Bu konuda tecrübeli olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Sorunumu çözemiyorlar. Yarın TurkNet'e geçeceğim ve yeni port için geçiş yapmak yerine yeni üyelik aldım. Tavsiyesi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türknet kullanıyorum çok olumsuz yorum okumuştum ama hiç sıkıntı yaşamadım vallah 3-4 senedir kullanıyorum. Çok nadir sıkıntı yaşadım diyebilirim 10/9 u hak ediyor bende. Wdsl kullanıyorum 34 mb alıyorum sürekli memnunum

Hocam, daha çok altyapı ile ilgili bir durum. TurkNet'e geçebilirsiniz. Fakat aynı sorunlar yine olabilir. Ben de Millenicom kullanıyorum. 50 Mbps. Kablo ile ulaşabiliyorum. Bizim binada hepsi var. Tarife hariç fazla fark yok.

TurkNette aynı şeyin laciverti🙂 50 mb hızım anlık 1 mb düşüyor günde 2 3 defa net kopması falan, SuperOnline 16 MB hızdan daha memnundum en azından kopma sorunu yoktu.

Bilmiyorum, fakat TurkNet müşterisiyim. Açıkçası söyleyeyim PİŞMANIM. Çok kötü, iğrenç, pislik, her kötülük onlarda var. Ya 35 Mbps diyor adamlar 1 veriyor. Upload ölü.

TurkNet'de Millenicom'da TT altyapısı ile gelecekler bulunduğun yere, sorunun muhtemelen çözülmeyecek ama daha ucuzsa geç en azından tahahhüt yok.

1 aydır Millenicom müşterisiyim, sancılı 1 aydır her gün 4-5 saat 100Mbps olan internet hızım 1-4 Mbps'ye düşüyor. Bu konuda tecrübeli olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Sorunumu çözemiyorlar. Yarın TurkNet'e geçeceğim ve yeni port için geçiş yapmak yerine yeni üyelik aldım. Tavsiyesi olan var mı?

Hocam her internet markasının lokasyona göre hizmeti değişiyor bazı yerde TurkNet bazı yerlerde Kablonet iyidir. En iyi altyapı sorgulama yapın hocam. İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet

Yeni konular

Geri
Yukarı