Millenicom internet bağlatmak

NITRO

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar ilk cümlemi kesinlikle abonesi olmayın demekle bitiriyorum. Ayın 1'inde başvuru yaptım 48 saat içerisinde aboneliğiniz tanımlanacak bağlantınız sağlanacaktır denildi, ertesi gün modemi getirdiler evrakları imzaladım, 3. gün aradım ivedi işlem olarak kayıt açıldı, 4. gün aradım akşam 7'ye kadar bağlantınız binanıza verilecek denildi 5. gün Türk Telekom'dan etiket numarası gelecek verilcek falan fişman zırvaladılar dedim iptal edin cayma hakkımı kullanıyorum ve iptal ettirdim az önce, UPS Kargo ile modemi geri şutluyorum. Adamlara diyorum ki her müşteri temsilciniz farklı konuşuyor, biri dedi ki bağlantınız tamamlandığında size bir müşteri no ve şifre göndereceğiz onunla modeminize gerekli kurulumu yapacaksınız bunda hemfikiriz zaten olması gereken odur, diğeri diyor ki modeminiz yeni sistem olduğu için zaten kurulu geliyor sizlere. Dedim ki beyefendi hiç açılmamış kapalı kutudaki modeme benim kullanıcı adı şifremi kim girmiş olabilir böyle saçmalık mı olur diyorum, işte ttkomdan binanıza etiket gelecek şöyle olacak böyle olacak dedim iptal edin derhal, sağ olsun anında iptal etti. Hiç hiç bulaşmayın, ttkom ve TurkNet kullanan biri olarak bir de farklı bir firma deneyeyim dedim sakın ha bulaşmayın, zaten tarifeleri de pahalıydı.

Sakın diyorum, bu konuyu okuyan arkadaşlara tekrar çağrı yapıyorum, arada kaldıysanız kesinlikşe diğer seçeneği seçim. Millenicom'u terkedin.

Yeni konular

Geri
Yukarı