Millenicom internete nasıl bağlanılır?

ahmetr691

Hectopat
Yer
Soul Society
Daha fazla  
Birkaç gün önce Millenicom'a geçtik, ve bugün mesaj geldi. Mesajda:

İnternetin kullanımının hazır olduğuna ve kullanıcı adı ve şifreye değindiler.

Kullanıcı adı ve şifreye bazı rakamlar yazıyordu ve bende nasıl internete bağlanacağımı anlayamadım. Müşteri hizmetlerini arayacak vaktim pek yok. Bu yüzden sizlere danışmak istedim bu internete nasıl bağlanacağım ben?

Not: Eski internetimize (Türk Telekom) bağlanamadım internet çalışmadı, zaten sorum bu gelen kullanıcı adını ve şifresini nasıl kullanacağım.

Not: Eski modemi kullanıyoruz.

Kullanıcı adı ve şifreye bazı rakamlar yazıyordu ve bende nasıl internete bağlanacağımı anlayamadım. Müşteri hizmetlerini arayacak vaktim pek yok. Bu yüzden sizlere danışmak istedim bu internete nasıl bağlanacağım ben?

Not: Eski internetimize (Türk Telekom) bağlanamadım internet çalışmadı, zaten sorum bu gelen kullanıcı adını ve şifresini nasıl kullanacağım.

Modemi sıfırladınızmı geçtikten sonra ?

Tamam hocam. İlk önce modeme reset atın. Tarayıcıya 192.168.1.1 yazın. İlk olarak gelen yerde büyük ihtimalle kullanıcı adı ve şifre isterse admin ve admin girin. Daha sonra gelen kullanıcı adı ve şifreyi girin.

Modeminizin markası ne ?

Hemen bakıyorum

Türk Telekom TD-W9970v3
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu harfiyen uygulayın.

Hemen bakıyorum

Türk Telekom TD-W9970v3
192.168.1.1 yazın ve aratın. Çıkan ekranda mileninin size verdiği kullanıcı adı şifreyi girin. Modeminizin arayüzü açılacak hızlı kuruluma basın. Oraya tekrar mileninin size verdiği kullanıcı adı şifreyi girip internetinizi kullanmaya başlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı