Millenicom ISS Tecrübelerim

Dostum nasıl çözdüğünü de yazarsan çok iyi olur, belki aylar sonra birinin ihtiyacı olur bu bilgiye :)

1 günlük Millenicom interneti kullanımı sonrası bugün Millenicom internetimin iptalini gerçekleştirdim. İptal dilekçemi faks yolu ile göndereceğim. Yukarıda anlattığım sorunlar çözülemiyor ve sürekli bir geçiştirme olayı var. Bugün ise yeni bir sorun karşıma çıkardılar. Türk Telekom modemini iade edin biz size yeni modem göndereceğim dediler arkadaşlar size yanlış bilgi vermiş dediler. Yani bir çok sorun var.

ADSL internetten VDSL internete geçmek istediğimde bana en fazla 24 Mbps verebileceklerini, ayrıca taahhüt vermeden bunları yapamayacaklarını belirtince ayrılmıştım Millenicom'dan. Ayrıca hali hazırda 8 Mbps paketime 61 lira öderken, aynı paketi taahhüt bitiminde yeni taahhütle 71 liraya vermeyi teklif ettiler. Direkt NetSpeed'e geçtim. Taahhütüm biter bitmez geçişimi yaptılar. 75 Mbps paketini 2 aydır kullanıyorum. Şanslıyım ki bölgemde internet kesilmesi gibi bir sıkıntı yaşamadım, Millenicom'da da yaşamıyordum.

Arkadaşlar ben de Millenicoma geçecektim ancak adresimde port sıkıntısından geçememiştim. Daha bağlatamadan bu müşteri hizmetlerinin insanı kanser etmesinden iptal ettireceğim. Benim 5m yakınımdaki komşu binamda port var. Bu arada santral farkı yok bunu nasıl anladım derseniz hat değerlerine bakınca neredeyse aramızda hiç fark yok. Yani büyük ihtimal aynı santraldeyiz ve bana portu vermiyorlar. Oyalıyorlar böyle rezillik görmedim. Hiç kimseye de önermem, eğer müşteri hizmetleri kalitesi arıyorsanız cidden Superonline'ı tek geçerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bende millenicoma geçecektim ancak adresimde port sıkıntısından geçememiştim daha bağlatamadan bu müşteri hizmetlerinin insanı kanser etmesinden iptal ettireceğim benim 5m yakınımdaki komşu binamda port var bu arada santral farkı yok bunu nasıl anladım derseniz hat değerlerine bakınca neredeyse aramızda hiç fark yok yani büyük ihtimal aynı santraldeyiz ve bana portu vermiyorlar oyalıyorlar böyle rezillik görmedim hiç kimseyede önermem, eğer müşteri hizmetleri kalitesi arıyorsanız cidden Superonline'ı tek geçerim.
Komşunuzda port olması sizde de olması gerektiği manasına gelmiyor. Saha dolabında yeterli sayıda port yoksa bile bunun sorumlusu Millenicom değil TürkTelekom oluyor.

Komşunuzda port olması sizde de olması gerektiği manasına gelmiyor. Saha dolabında yeterli sayıda port yoksa bile bunun sorumlusu Millenicom değil TürkTelekom oluyor.
Bakın ama düzgün okumamışsınız santral (saha dolabı) aynı dedim orada çünki hat değerlerimiz çok yakın o başka bir santrale bağlı olsa anlaşılır, fark olurdu çünki genel olarak iki santrali yan yana yapmazlar. Ayrıca dediğiniz şeyler hakkında bilgim var ancak beni 1 aydır salak yerine koyduklarının gerçeğini değiştirmez.İsterseniz whatsapp'da müşteri hizmetleriyle olan görüşmelerimin Ekran görüntüsünü sizlerle paylaşabilirim. :)

07.04.2019 tarihinde bağlantısı yapılan Millenicom firmasından bugün (11.04.2019) tarihi ile itibariyle internetimi iptal ettirdim. Lanet ettim bu firmadan. Tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum müşteriyi kandırmak ve yalan yanlış bilgiler vermekten dolayı.

100mbit millenicom fiber bağlantısı kullanıyorum 91 TL'ye geliyor modem kullanım bedeliyle birlikte ve gayet memnunum. Altyapısı TTNET. Eve kadar fiber kullanıyorsanız düşünün derim. Ayrıca arkadaşını getir kampanyasına dahil olursanız 24 arkadaşın için 24 ay ücretsiz kullanım imkanınız oluyor. Ancak bulunduğunuz yerde önce sorgulama yapın sorun yaşamamak adına.

Arkadaşını Getir Kampanyası kodu:
1 ay internet hizmeti Millenicom’dan hediye!

F314619C kodu ile beraber 08503330333'u arayarak basvurmanız ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

İstenirse isim: İsa AKYER

Olum işin iyi yanı taahhüt olayı yok. İstediğin zaman vın turizm yani. Altyapımı internette sorgulattığım zaman maximum 58 MBPS alabileceğim görünüyor fakat 61 civarı alıyorum ve gayet iyi. Ben de millenicom kullanıyorum müşteri hizmetlerine ulaşmak aşırı kolay. Başarılı bir firma. Böyle devam eder umarım. Fakat 85 TL olduğu zamanı yakalayamadığım için şu anda 100 TL ödüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı