Millenicom kurulum ücreti alıyor mu?

20 kasımda başvurduk, hala arıza var. Bugün arıza çözüldü diye mesaj geldi tekrardan başladı. Genel arızayı 2 haftada gideremediler. 5 aralıkta çözüleceği yazıyor. Eğer çözülmezse binadaki türk telekoma veya millenicoma ait tüm hat kablolarını komple koparacağım paşa paşa gelip yapacaklar.

20 kasımda başvurduk, hala arıza var. Bugün arıza çözüldü diye mesaj geldi tekrardan başladı. Genel arızayı 2 haftada gideremediler. 5 aralıkta çözüleceği yazıyor. Eğer çözülmezse binadaki türk telekoma veya millenicoma ait tüm hat kablolarını komple koparacağım paşa paşa gelip yapacaklar.
Genel olarak iyi diye biliyordum şimdi ne yapsam bilemedim. Nasıl bir arıza tam olarak?

Evet sadece sıfırdan hat başvurularında alıyor. 3 ay 69TL alıyor. Dün Başvuru yapmıştım bugün kuruluma geldiler o kadar sorunsuz geçiş sağlandı. Tavsiye ederim

Evet sadece sıfırdan hat başvurularında alıyor. 3 ay 69TL alıyor. Dün Başvuru yapmıştım bugün kuruluma geldiler o kadar sorunsuz geçiş sağlandı. Tavsiye ederim
Sifirdan olduğunu varsayarsak kurulumu biz yapsak olmaz mı? Öyle birşey vardı sanırım.

türk telekoma veya millenicoma ait tüm hat kablolarını komple koparacağım paşa paşa gelip yapacaklar.
Böyle bir şey yapmanız durumunda sizin yaptığınız tespit edilirse hukuki sonuçlar ortaya çıkacaktır ayrıca binaya ait ankastre kutusuna kadar Türk Telekom sorumluluğunda olup ankastre kutusundan sonrası müşteriye aittir eğer sizin tarafınızda sorun var ise sizin çözmeniz gerekiyor.
bkz.: Haberleşme Özgürlüğünün ihlali.

Yeni konular

Geri
Yukarı